Diablo 3 Rise Of The Necromancer

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Dün akşam Blizzard Diablo 3 için yeni bir ek paket çıkardı. Bu pakette Diablo 2 oyniyan herkesin çok yakinen bildiği Necromancer karakteri tekrardan aramızda. Bilmiyenler için , Necromancer Diablo 2 deki pvp modunda oyunun en bozuk karakterlerindendi.

Hangimiz İron maiden* atıp bone cage içinde raibimizin kendini parçalamasını izlemedikki.(Iron Maiden atıldığında yaptığı damage’i kendine geri yönelten bir spell)

Oyun ilk çıktığından beri Diablo 2 oyuncularının neredeyse tamamı oyunun renklerinin ve çizimlerinin çok aydınlık olduğunu ve Diablo 2 gibi daha karanlık ve kasvetli olmasını bekliyorlardı.Ne kadar oyun çıktından sonraki nefreti aşmış olsa daBlizzard kapalı kapılar arkasındaki eleştirileri bitiremedi.

Oyunun en çok istenen ve beklenen karakterlerinden biri olan Necromancer ,benim gibi Diablo 2 den sonra hiçbir şekilde tatmin olmayan fanlarını susturabilecek mi?

Şunu kesin söyleyebiliriz  Diablo 2 Necro main birisi olarak koşuşturan kemik yığınları ve kandan oluşmuş bir goleme hükmetmeyi özlemişiz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir