Fortnite Korsan Kamplarını Ziyaret Etme, Çelik Halat ve Daha Fazlası

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber
Korsan kamplarına gezi zamanı. İşte Fortnite’ın PS4, Xbox One, PC, Switch ve mobil cihazlarındaki oyuncularının Sezon 8, Hafta 7 Battle Star’larını almaları için yapmaları gerekenler.

Yine yeni challenge zamanı. Fortnite Sezon 8Hafta 7 geldi. Bu, çılgınca popüler olan battle royale oyununda bildiğiniz gibi yeni bir takım challenges olduğu anlamına gelir. Neler olacağını biliyorsunuz: challenges görevlerini tamamlayın, Battle Stars kazanın, Battle Pass‘ı yükseltin ve ardından kozmetik kilidinin açılmasını izleyin.

Hafta 7’nin challenges görevleri, oldukça kolay olduğu için size pek fazla sorun çıkarmayacaktır ve çoğu zaman doğal oyunda tamamlanabilir. Tüm oyunculara açık olan ücretsiz bölümde, üç challenge var. Bunlar, kazma ile hasar vermeyi, tek bir maçta iki yeri ziyaret etmeyi ve üç Korsan Kampına gitmeyi içerir.

V-Bucks harcayıp Battle Pass’a sahip olanlar ise; yukarıdan oyunculara zarar vermeniz, Loot Lake veya Snobby Shores’da sandıkları aramanız, beş farklı yerde düşmanları yok etmeniz ve bir çelik halat kullanırken düşmanlara hasar vermeniz gerekir. Bu challenge çok bölümlüdür, bu yüzden tamamlandığında açılan başka bir aşamaya geçersiniz.

Fortnite Sezon 8, Hafta 7 Challenges

Ücretsiz
 – Tek bir maçta Korsan Kamplarını ziyaret edin (3) – 10 Battle Stars
 – Aşama 1/3: Visit Junk Junction ve The Block’u tek bir maçta ziyaret edin (2) – 1 Battle Star
 – Kazma ile rakip oyunculara hasar verin (100) – 5 Battle Stars

Battle Pass
 – Farklı konumlarda düşmanları yok edin (5) – 10 Battle Stars
 – Loot Lake veya Snobby Shores’da sandıkları arayın (7) – 5 Battle Stars
 – Yukarıdan oyunculara hasar verin (500) – 5 Battle Stars
 – Aşama 1/2 – Çelik halat kullanırken rakip oyunculara hasar verin (1) – 5 Battle Stars

Bu haftaki challenges görevleri arasında belirtildiği gibi Korsan Kamplarını ziyaret etmek var. Eğer Korsan Kamlarının nerelerde olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki bağlantıdan konumuzu inceleyebilirsiniz.

 

kaynak: gamer.com.tr

 

Yorum Bırak