Ghost Recon Breakpoint’in İlk Gösterimi Yapıldı

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Beklenen oldu, sızıntı doğru çıktı ve Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint ile tanıştık. İlk gösterim, kısa bir Ghost Recon tarihçesi ile başladı ve sonrasında yeni oyunumuzun hikayesine geçiş yapıldı. 

Tahmin edildiği üzere işin merkezinde Skell Technology ve onların dünyaya armağan ettiği oyuncaklar var. Dronelardan, otonom silahlara her bir yanımız SkellTech ile sarılmış durumda. Otonom dronelardan birisinin bir siyasiye düzenlediği suikastın ardından film kopuyor, Dünya’ya barışı getirmeyi vadeden bu şirketin yeni düşmanımız olduğu sahnelere hızlı bir geçiş yapıyoruz. ‘Cehenneme giden yol iyi niyet taşları ile döşelidir’ özlü sözü eşliğinde müdahale ekibimizin Pasifik’te gizemli bir adaya doğru yol aldığını görüyoruz.

Çöllerden ormanlara, karlı zirvelerden yanardağ eteklerine çeşit çeşit ortamları ziyaret edeceğimiz bu ada, eski bir Ghost mensubu olan Cole D. Walker’ın başını çektiği The Wolves adlı örgütün kontrolünde. Oyunumuzun yaramaz çocukları bu ekip oluyor işte. Adaya müdahale için giden ekimibizin helikopterleri vuruluyor ve avcı iken av haline geliyoruz. Bundan sonrası alıştığımız tarz. Artık standart Ubisoft türü haline gelen açık dünya oyunumuzu tek kişi veya 4 kişiye kadar co-op oynayabileceğiz.

Yorum Bırak