God Of War 4 Beklenen An Geldi

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

God of War deyince akan sular durur. Yunan mitolojisi Bambaşka bir oyun, Bambaşka bir deneyim, makaleyi yazarken bile insan heyecanlanıyor. O kadar uzun süre bekledik. ama herşey  daha yeni başlıyor. Bildiğiniz gibi god of war 3’de zeus amcamız vefat etmişti. ve biz tekrardan bir ölümlü insan haline çevirilmiştik bu tabi ki kötü oldu. Ne zaman bu kratos tanrı olarak hüküm sürecek yazık değil mi? bu adama Yeni çıkacak olan seri ve eski seriler arasında ki kaliteyi konuşmamıza gerek bile yok görsel olarak olsun ses efektleri bağımlılık yapacak ve herkes Valhalla adına savaşacak.! 

İlk olarak ön gösterimde kratos bir oğlu gözüküyor ama bu çocuk kim bir anda ortaya çıktı orasını ben mi kaçırdım sonuç olarak kratos pek boş vakti yoktu tanrı avındaydı. Bu serinin başlanğıcında oğluyla beraber bir klübede yaşam sürmektir. küçük sakalları da artık günümüz modasına ayak uydurmuştur gayet gene karizması olsun şeklini korumaktadır. Kratos yaşadığı ortama bakarsak sanırım zeusla olan son kapışmasından sonra yaban hayatta herkesden uzak da  Kuzey’de oğluyla bir yaşam sürmekte ön gösterimde ki videodan oğluna eğitim verdiği belli oluyor. Burda ki asıl soru oğlunu ne için eğitiyor kimin için video izledikten sonra da anlarsınız. heybetli bir duruş şahin gibi bir bakış ve boğuk bir ses tonuyla ”Bunlar hepsi daha Başlangıç” diyor ve o sahne de herkesin tüyler diken diken.

kratos’un oğlundan bahsedicek olursak kratosun oğlu henüz çömez. Sanırım adı ”charlie” daha birini öldürmüş gibi durmuyor kratos oğlunu alıp ormana ava götürür ve orada bir geyik avlamasını sağlar kratos’un oğlun da büyülü bir yay bulunmakta geyiği  avlarken bir kaç valhalla gitmek için can atan yaratıklarla karşılaşırlar bu sırada kratos oğluna bir şans verir ve yayla vurmasını ister ancak bizim oğlan biraz sakar sanırım omzundan kratos’u vurur anlaşılan daha bir fırın ekmek yemesi gerekiyor sanırım bu şavaş da oğlu ve kratos’un özgürlüğü konusunda olacak koskoca zeus öldürmüşsün. God of war 4 ne zaman çıkacak diye sorular geliyor ama henüz net bir cevap yok. God of war 4 2017 sonbahar gelmesi bekleniyor eylül veya ekim ayında çıkar diye düşünüyoruz umarım daha erken gelir. ve birar önce keyifini çıkarırız.

God of War çıkış tarihi tam olarak bilinmiyor du Ancak Portekizli bir e-ticaret sitesinde, oyunun çıkış tarihi yanlışlıkla yayınlanmışa benziyor. X adlı sitede çıkan ön sipariş sayfasında, oyunun çıkış tarihi olarak 14 Eylül 2017 görülüyor.

Geliştirici: Sony Santa Monica
Yayıncı: Sony
Çıkış tarihi: TBA 2017
Platform: PS4
Tür: Aksiyon – Macera

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir