GTA 5, The Crew 2 Özelliğini Getiriyor!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Grand Theft Auto V’in bir sonraki büyük genişlemesinin haberinin açıklamasını yapan Rockstar, yılın geri kalanında GTA Online’a giden yolda diğer yeni içeriğin ön izlemesini yaptı. Bu eklemeler arasında Ubisoft’un yakında çıkacak olan The Crew 2 oyununun tanımlayıcı özelliğini içeren yeni bir yarış türü de var.

Zirveye taşıdığı Stunt Racing olaylarıyla zaten aptalca gittiğinde, Transform Racing oyunun gerçeğine meydan okuyacak bir sonraki mod olacak. Belirli bir yarış kursu boyunca “stratejik olarak yerleştirilmiş” kontrol noktalarından geçerken, aracınızın sınıfı, bir sonraki alanın ne olduğuna bağlı olarak değişecektir. Bu sadece aracınızın performansını artırmak veya bir arabayı başka bir arabayla değiştirmek anlamına gelmiyor – radikal olarak farklı ulaşım modları arasında hareket edeceksiniz. Aşağıdaki resimde olduğu gibi, böyle bir geçiş sizi bir jet ski’den arabaya dönüştürüyor.

Bu kavram tanıdık geliyorsa, The Crew 2’nin oldukça benzer şeyler sunduğu için olabilir. Yaklaşan açık dünya yarış oyunu, bir düğmeye basarak, teknelerden arabalara, uçaklara kadar, araç türleri arasında sorunsuzca geçiş yapmanıza olanak tanıyor. Bu oyun muhtemelen bu özelliği tek GTA V modundan daha fazla kucaklayacak ve önceden belirlenmiş kontrol noktalarında değil, istediğiniz zaman yapmanıza izin verecektir. Yine de, böyle bir ücretsiz güncellemenin yakında çıkacak bir oyunun seçimlik özelliğine benzediğini görmek çarpıcı.

Transform Racing sonbaharda GTA Online’a gelen sayısız özellikten sadece birkaçı. Aralık ayında Cadılar Bayramı ve çeşitli tatil günlerinde gerçekleşecek tatil etkinlikleri ile birlikte yeni özelleştirilebilir uçak, dört tekerlekli araçlar ve Düşman modları vaat edildi. Önümüzdeki haftanın büyük Gunrunning güncellemesinde gelenler bunlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir