GTA 6 Yavaş Yavaş Geliyor!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Rockstar Games tarafından çıkarılan ve neredeyse tüm oyun severlerin çılgınlıkla oynadığı Grand Theft Auto serisinin son oyunu Grand Theft Auto 5 neredeyse tüm zamanların çoğu rekorunu kırmış durumda. İlk olarak PS3 ve Xbox 360, daha sonra PS4 ve Xbox One için çıkan oyun, son olarak PC platformunda boy göstermiş ve çıktığı her platformda büyük satış rakamlarına ulaşmıştı. Halende satış rekorları kırmaya devam eden oyun için yapımcı bir firma yeni oyunu uzun bir süre yapmayı düşünmediğini söylemişti. GTA 6 ile uzun bir süre uğraşmayacaklarını açıklayan firma Red Dead Redemption 2 oyunu üzerine odaklanmıştı.

 

Firmanın işlerinde yer alan önemli isim şu adresteki bilgileri kısmında, yaptığı işlere Grand Theft Auto 6’yı eklemiş. Eklemesi üzerine sabaha bomba gibi düşen bu olay karşımıza çıkıyor. Oyunun Motion Capture’unu yapacak kişinin bu bilgiyi katması oyunun duyurulmasına faydası olacağını düşünüyorum.

 

İddialara göre hali hazırda Red Dead Redemption 2’nin Motion Capture çalışmalarında da yer alan Tim Neff, aynı zamanda Grand Theft Auto 6’nın MoCap çalışmalarında da yer alıyor. Tabi ortaya çıkan bu haber sonrası henüz Rockstar ve take2’dan bir açıklama gelmiş değil.

 

KAYNAK

Yorum Bırak