Sızıntılara göre Fortnite’a Gölge Bombası adında yeni bir öğe geliyor

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Epic Games, popüler battle royale oyunu Fortnite’a yeni bir öğe eklemeye hazırlanıyor olabilir.

Dünyanın en popüler battle royale oyunlarından biri olan Fortnite’a yeni bir öğe geliyor. Epic Games’in yayınladığı Fortnite v8.30 yama notları ile birlikte yeni sızıntılar ortaya çıktı.

Fortnite Canlandırma Minibüsü geldi. v8.30 Yama Notları, işte detaylar!

Veri madencileri, yeni güncelleme dosyalarını incelediğinde yeni bir öğe keşfetti. Sızdırılan bilgilere göre Fortnite’a Gölge Bomba adında yeni bir öğe eklenecek. Bu öğenin neye benzeyeceği hakkında hiçbir görsel yok, ancak oyuna gelmesi beklenen Gölge Bomba ile ilgili iki adet ses sızdırıldı.

 

Fortnite v8.30 ile birlikte oyuna eklenen dosyaları inceleyen veri madencileri, yeni öğe ile ilgili Fortnite görevlerinin bile olduğunu iddia etti. İddialara göre “Farklı maçlarda Gölge Bomba kullan” gibi bir görevin olduğunu söyleyen veri madencileri, yakın zamanda oyuna eklenmesini bekliyor.

Fortnite Gölge Bomba ile ilgili ses sızıntıları

Bu öğenin yakın zamanda oyuna eklenip eklenmeyeceği henüz belli değil. Ancak gölge bombaların, Fortnite 4. Sezon’daki Hop Rocks’a benzeyeceği yönünde bazı düşünceler de mevcut.

Epic Games tarafından henüz bu sızıntının doğru olduğunu öne süren bir açıklama yapılmadı, ancak veri madencileri bu konuda epey bir iddialı görünüyor. Gölge bombaları, çok yakında yeni güncellemelerle birlikte Fortnite’a eklenebilir.

 
 

Yorum Bırak