Sniper Elite V2 Remastered, Ön Siparişe Açıldı ve Karşılaştırma Videosu Yayınlandı

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Rebellion, bir süredir haberini yaptığımız 2012 model Sniper Elite V2’nin Remastered versiyonunun çıkış tarihini açıkladı. Mart ayında açıklanan oyun, 14 Mayıs’ta PC, PS4, Xbox ve Nintendo Switch üzerinde çıkış yapacak.

 

PC ve PS4 versiyonları ön siparişe açılan oyunu Xbox ve Nintendo Switch üzerinden sipariş vermek isteyen oyuncular 24 Nisan’a kadar beklemek zorunda kalacak. Steam üzerinden 51,30 TL’ye, PSN üzerinden ise 159 TL’ye alınabiliyor. 

Peki ama Remastered versiyonu neleri değiştirecek? Rebellion bunun cevabını aşağıda izleyebileceğiniz videoda derlemiş.

 

4K ve HDR desteği, karakterler, çevre, araçlar ve silah dokularına kadar her şeyin yenilendiği yeni oyunda, modern render efektleri ve ışıklandırma sistemleri kullanılıyor.

Zombie Army serisine yeni 7 karakter ekleyecek Remastered versiyonu, çoklu oyuncu haritalarındaki maksimum oyuncu sayısını da 16’ya yükseltecek. Remastered versiyonu satın alan kullanıcılar oyunun tüm DLC’lerine de sahip olacak.

Eğer oyunu PC üzerinden satın almayı planlıyorsanız size iyi bir haberimiz var. Oyunun orijinal versiyonuna sahip olan kullanıcılar, sadece 18.50 TL ödeyerek standart oyunlarını Remastered versiyona yükseltebilecek.

Yorum Bırak