The Crew 2 Ne Zaman Çıkacak?

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

Fransız oyun stüdyosu Ubisoft tarafından yapımı süren The Crew için 2. bir oyun geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu, duyurular gelmeye halen devam ediyor. İlk olarak E3 2017 konferansında çıkan oyun için o tarihlerde oyun için bir çıkış tarihi açıklanmamıştı. Fakat artık oyun için bir çıkış tarihi olduğunu GamesCom 2017 fuarında öğrendik.

Ubisoft tarafından yapılan duyuru ile The Crew 2, PlayStation 4PC ve Xbox One için 16 Mart 2018 tarihinde piyasaya çıkacak. Yine Birleşik Devletler haritasını katedeceğimiz ikinci oyun için bir de beta testi yapılacak. Eğer katılımda bulunmak isterseniz, buradan kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Bunun  dışında oyunu erkenden satın alırsanız çıkış tarihinden 3 gün önce oyuna erişebileceksiniz. Hatta eğer oyunu erken erişimden satın alırsanız oyuna başladıktan hemen sonra garajınızda sizleri bekleyen birbirinden güzel arabaları göreceksiniz. Legendary Motors Pack içeriği sayesinde Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016 ve Harley-Davidson Iron 883 2017 garajımızdaki yerini alacak.

Son olarak, The Crew 2, Deluxe Edition ve Gold Edition olmak üzere iki özel sürüme de sahip olacak. Deluxe Edition, ön-sipariş ödülü olan Legendary Motors Pack içeriğine ek olarak, Ford F-150 Raptor Race Truck 2017, Abarth 500 2008 Monster Truck Edition ve akrobasi uçağı Pilatus PC-21’in bulunduğu Motorsports Deluxe Pack ve karakterimiz için üç farklı kıyafeti beraberinde getirecek. Gold Edition ise oyuna üç gün erken erişim sağlamanın yanı sıra Sezon Kartı (Season Pass) ve Legendary Motors Pack ve Motorsports Deluxe Pack içeriklerine sahip olacak.

Ayrıca oyunun yapımcıları tarafından GamesCom 2017 için yayınlanan fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz;

Yorum Bırak