The Elder Scrolls Sonunda Mobil Platformlarda!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

HearthStone ve The Elder Scrolls oyunlarını sevenlere müjde! Blizzard’ın piyasada pek fazla kart oyunu olmadığını görmesi ve işe el atması ile HearthStone’u çıkartmıştı. Çıktığı günden bugüne en sevilen oyunlar arasında yer alan HearthStone, başarıları ile yeni kart oyunlarının önünü açmış oldu. Bethesda firması sektöre yeni oyunlar kazandırmak adına yaptığı çalışmalarda bu yıl içinde PC ve Tablet sürümleriyle The Elder Scrolls: Legends’i çıkartmıştı. Oyunun mobil sürümü ise bugün çıkmış oldu. Mobil sürümü ile birlikte Bethesda firması oyun için çalışmalara devam edileceğini duyurdu.

 

Heroes of Skyrim genişleme paketinin çıkışından bir ay soınra gelen mobil sürümünün, oyuncu sayısında da gözle görülür bir artış yapması bekleniyor. Tabi oyunun mobil süğrümünün çıkması ile birlikte Bethesda oyuna daha fazla ağırlık verileceğini ve ilerleyen dönemlerde oyunun daha yoğun bir şekilde destekleneceğini de belirtmiş.

Ayrıca Bethesda’nın Twitch.tv ile yaptığı anlaşma sonucu Bethesda ve Twitch hesaplarını birbirine bağlayan kullanıcılar, The Elder Scrolls: Legends canlı videolarını izleyerek veya bizzat yayın yaparak oyun içi rastgele eşyalar elde edebilecekler.

Eleştirmenlerden olumlu yanıtlar alan TES: Legends, Hearthstone kadar başarılı olur mu bilinmez, ancak oyunu hala oynamadıysanız ücretsiz olarak yayınlanan bu oyuna bir şans vermeniz gerektiğini düşünüyoruz.

 

Yorum Bırak