The LEGO Movie 2 Videogame PC, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch için Duyuruldu!

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

The LEGO Movie 2 Videogame , 26 Şubat 2019’da PC, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch için çıkışını yapacak!

Farklı oyun yapısı ve filmlerinin senaryosu ile bağlantılı ilerleyen, oyuncular için her zaman eğlence kapısı olan LEGO Videogame serisine bir yenisi daha geliyor. TT Games tarafından geliştirilen ve Warner Bros. tarafından yayıncılığı üstlenilen oyun, filminin çıkışından üç hafta sonra raflardaki yerini alacak. The Lego Movie Videogame hem film hem de oyun olarak oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Bu sefer de çizgisini bozmadan üstüne kattığı yeni mekanikler ve hikayesi ile oyunculardan nasıl bir tepki alacak hep birlikte göreceğiz. 

Aşağıda oyunun tanıtım yazısını ve 8 Şubat 2019‘da vizyona girecek The Lego Movie 2: The Second Part filminin fragmanını izleyebilirsiniz. 

The Lego Movie 2 Videogame Tanıtım Yazısı

İstilacı uzaylı yaratıklar Bricksburg’u harabeye çevirdi ve Emmet’in arkadaşlarını kaçırdı! Kendi dünyalarının dışına çıkarak arkadaşlarını Systar System’inin tuhaf sakinlerinin ellerinden kurtarmak artık Emmet ve kahramanlardan oluşan ekibinin elinde. Dış uzaya yolculuk edin, yeni dünyaları keşfedin ve Yapı Ustası becerilerinizi test edin.
 
Hayranların En Sevdiği Karakterler: Emmet, Lucy, LEGO Batman ve arkadaşları, General Mayhem ve Rex Dangervest gibi yeni ve gizemli karakterlerle birlikte geri dönüyor.
 
Keşfedilecek Yeni Dünyalar: Antik Kalıntıları ve Ana Parçaları bulabilmek için LEGO galaksisini didik didik arayın. Arkadaşlarınızla etkileşim hâlinde kalın, daha fazla ödül ve görev almak için mağazaları ziyaret edin.
 
Dünyanızı Yeni Baştan Yaratın: Yeni bölgeleri ve eşyaları keşfedebilmek için özel LEGO nesnelerini yaratın. İçinizdeki Yapı Ustasını serbest bırakarak kendi dünyanızı yeni baştan yaratın.

The Lego Movie 2: The Second Part Fragmanı 

Yorum Bırak