Hakkında

Zocco’s Oyun Merkezi, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy şubeleriyle, 08.08.2008 tarihinden bu yana hizmet veren bir oyun merkezidir. İnternet kafe sektöründe enlerden biri olarak anılan Zocco’s Oyun Merkezi, bu denli iyi konumda olmasını şubelerinde son teknoloji ürünler ve en iyi hizmet ilkesine borçludur. 13-55 yaş arası oyuncu kitlesi, gerek kesintisiz interneti, gerekse temiz ve lezzetli tatlarıyla hizmet veren kafesiyle Zocco’s Oyun Merkezi’ni 365 gün boyunca yoğun bir şekilde ziyaret etmektedir. Ayrıca, düzenli olarak oyun merkezleri içerisinde gerçekleştirilen oyun turnuvaları da, sponsorluk ve topluluk yönetimi açılarından Zocco’s Oyun Merkezi için vazgeçilmez bir öneme sahiptir.

Zocco’s Oyun Merkezi içerisinde satışı gerçekleştirilen profesyonel oyuncu ekipmanları bulunmaktadır. Dileyen herkes bu ekipmanları oyun merkezi içerisinde deneyebilir ve satın alımını gerçekleştirebilir. Zocco’s Oyun Merkezi Kadıköy şubesi, Zocco’s Akademi adı altında yayın akademisi faaliyetlerine Mayıs 2019 tarihinden itibaren başlamıştır. Toplamda 7 adet, son teknoloji yayın odasına ev sahipliği yapan Zocco’s Akademi, yine oyun merkezinde olduğu gibi bu alanda da global firmalarla iş birliği içerisinde faaliyet göstermektedir. Akademinin hedefi, yeterli yayın ekipman ve bütçeye sahip olmayan ve belli bir yayıncılık potansiyeline sahip gençleri, günümüzde popüler olan internet yayıncılığı konusunda yetiştirmektir.

Zocco’s Oyun Merkezi, çeşitli organizasyon ve firma etkinliklerine bilgisayar kiralama hizmeti sunmaktadır. Her marka ve çeşitte bilgisayar ekipmanına sahip Setup Bilişim’in kiralama işlemleri için iletişim sekmemizi ziyaret edip, telefon açabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. Zocco’s Oyun Merkezi, oyun sektörünün bel kemiği diyebileceğimiz turnuva geleneğini istikrarlı bir şekilde devam ettirmektedir. Topluluk yönetimi açısından büyük öneme sahip turnuvalar, kimi zaman sponsorluk anlaşmalarıyla global firmalar eşliğinde, kimi zamansa bizzat oyun firmalarıyla organize edilmektedir. Günlük, aylık ve senelik anlaşmalarla yapılan turnuva programları, saha reklamı ve iletişim oranlarını büyük ölçüde etkilemektedir. Zocco’s Oyun Merkezi ulusal etkinlik ve fuarlarda da yer almaktadır. Bunlar; GIST 2015, 2016, 2017, 2018; GameX 2015, 2016, 2017, 2018; Goblincon 2017; D&R Akmerkez Oyuncu Buluşması 2018; MediaMarkt Oyuncu Buluşması 2018 ve daha fazlası. Bu tür etkinliklerde iş birliği için iletişime geçebilirsiniz.

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top