Haber

Harry Potter: Wizards Unite Bu Yazı Kavuracak!

Pokemon Go’nun geliştiricisi Niantic’in yeni bir serüvene adım attı. Hepimizin yıllarca severek izlediğimiz ve oyunlarını büyük bir heyecanla oynadığımız Harry Potter’ın Pokeman Go benzeri bir tasarımla mobil cihazlarımıza Harry Potter: Wizards Unite oyuncuların beğenisine sunuldu.

Niantic’in Patronu John Hanke’nin daha önceki açıklamalardan hareketle, normalde bu yılın sonlarında çıkacağı düşünülen Wizards Unite’ın 2019’a sarkabileceği yorumları yapılıyordu. Nitekim öyle de olmuş görünüyor. Oyunun Türkiye’de yayınlanmadığını da belirtelim. İçerisinde Papua Yeni Gine’nin bile bulunduğu Harry Potter: Wizards Unite’ın erişime açıldığı ülkeler listesine buradan ulaşabilirsiniz. Niantic Labs’in Türkiye’deki mobil oyuncu potansiyelinin görmezden gelmeye devam etmesi oldukça ilginç. Tabi neredeyse 3 sene önce piyasaya sürülen Pokemon Go’nun da ülkemizde hala “resmi olarak” yayınlanmamış olduğunu vurgulamak gerek.

Teselli olur mu bilemez ama bir tanıtım videosu paylaşılmış durumda.YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top