Haber

Human Fall Flat Mobil Cihazlar İçin Geliyor!

Bilgisayar ve konsol platformlarında 5 milyondan fazla satış yapan Human Fall Flat şimdi de mobil cihazlarda boy göstermeye geliyor.

Bilgisayar ve konsol platformlarında 5 milyondan fazla satış yapan Human Fall Flat şimdi de mobil cihazlarda boy göstermeye geliyor. Çok oyunculu ve fizik bulmaca platform oyununda bulmacalarla dolu doğaüstü mekanlara sahip ve sağda solda sallanan bir insan olarak oynuyorsunuz. Keşfin ve yaratıcılığın ön plana atıldığı oldukça dikkatimizi çekiyor.

Rob  rolünde bulmacaları çözmeye çalıştığımız oyunun çok oyuncu moddunda ise 7 kişiye kadar ekip kurup yolumuza devem etmek için çaba göstermemiz gerekiyor. Oyunun çıkış tarihi 26 Haziran olarak açıklandı. Human Fall Flat’i App Store üzerinden satın almak için burayaGoogle Play Store üzerinden ön kayıt yaptırmak içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Not olarak oyunun iOS için fiyatının 34.99 TL olduğunu ve  Android için henüz fiyat belirtilmediğini söyleyelim.YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top