League of Legends

League of Legends ‘Taktik Savaşları’ Başladı!

Dünya çapında MOBA türüne farklı bir boyut kazandıran League of Legends’a yeni eklenen oyun modu Taktik Savaşları, 27 Haziran Perşembe günü Türkiye sunucusuna eklendi. Oyunculara yepyeni bir deneyim yaşatacak olan Taktik Savaşları oyun modu, Twitch platformundaki beta yayınlarında ilk 2 gününde 3.5 milyon saatten fazla izlenerek şimdiden zirveye yerleşti.

Riot Games, League of Legends’ın içinde tamamen yeni bir oyun türünü mod haline getirerek oyunculara yepyeni bir deneyim sunuyor. Taktik Savaşları oyun modu, sahip olduğu yeniliklerle adeta “oyun içinde yeni bir oyun” deneyimi yaşatıyor. Taktik Savaşları’nın, League of Legends formatından en büyük farkı ise bu modda oyuncuların tek başına mücadele ediyor olaması.

Yeni modla birlikte sizin dışınızda 7  oyuncuya karşı kıyasıya mücadele verdiğiniz bu modda, geriye sadece bir kişi kalana kadar 1’e 1 mücadele ediyorsunuz. Kazanmak için önünüze çıkan şampiyon kartlarından stratejinizi belirleyerek şampiyon havuzunuzu oluşturup en iyi kombinasyonu oluşturmaya çalışıyoruz. Oyun başlarında ve ilerleyen turlarda karşınıza çıkan minyon ve ormandan tanıdığımız orman minyonları  ile mücadele edip şampiyonlarınıza  verebileceğiniz eşyalar düşürebilirsiniz. Bu eşyalarla şampiyonlarınızı güçlendirerek ve karşılaşmayı kazanmak için yepyeni stratejiler uygulayabilirsiniz.

Daha önce hiç LoL oynamamış, fakat bu yeni türe meraklı ya da denemek isteyen oyuncular yeni bir hesap açıp direkt maceraya atılabilirler. Oyun türünü merak edenler için League of Legends’ın hazırlamış olduğu tanıtım videosunu izleyelim;YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top