Haber

League of Legends’ın Hikayesi, Animasyon Evrenine Taşınacak

Evet, sonunda pek çok kişinin hayalini kurduğu “sinematik evren” gerçek oluyor. Daha önce yayınlanan pek çok animasyon ile işlerini iyi yaptıklarını kanıtlayan firma, çizgi film projesi Arcane’i de kutlamalar esnasında tanıttı. Arcane, daha önce yayınlanan sinematiklerden tanıdığımız görselliği içerecek ve Runeterra evreninde geçecek.


“Her efsanenin bir başlangıcı vardır” temalı fragmanda, pek çok önemli karakterin ve bölgenin ipuçlarını görüyoruz. Arcane’in ana temasında ise LoL evreninde büyük yer tutan iki şampiyonun geçmişi anlatılacak. Öte yandan fragmanın sonunda gülüşü ile sahneye giriş yapan Jinx’in, hikayedeki bu iki karakterden biri olacağı iddia ediliyor.

Maalesef elimizde bunun dışında bir detay bulunmuyor. Fragmanı sahne sahne inceleyecek pek çok kişi, klibin içerisine gizlenmiş yeni detayları ortaya çıkarabilir. Uzun süredir istenen bu yeni animasyonun çıkış tarihi ya da yayınlanacağı platform hakkında da ortada herhangi bir bilgi yok.YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top