Haber

Mount and Blade 2: Bannerlord Çıkacak mı?

Mount and Blade 2: Bannerlord Gamescom ön gösteriminden sonra hemen hemen tamamlandığını ve erken erişime çıkmaya hazır oldukları gösterdiler. Mount and Blade 2: Bannerlords’ın geliştiricisi, oyunun Steam üzerinden erken erişime hazırlandıklarını söyledi.

Taleworlds Interactive, o çok beklenen oyunlarında bulunan gereksiz özellikleri “oyuncular için değerli” oldukları için kesmek istemiyor. Mount and Blade 2: Bannerlords’ın geliştiricisi, gelecek yılın başlarında oyunun Steam Erken Erişim sürümü için hazır ve sürümün yayınlanması için tam zamanında, tam kapsamlı olacağına söz veriyor. Hayranlar, Taleworlds Entertainment’ın iddialı ortaçağ sandbox oyununda olan gecikmelerden dolayı hayal kırıklığına uğrasalar da Gamescom da ve sosyal medya mecralarında yapılan paylaşımlarla oyuncuların gönlünü yeniden kazandı. Şirket kurucusu ve CEO’su Armağan Yavuz, oyunun için harcanan zaman ve gerektiren karmaşık sistemlerine rağmen, “oyuncular için çok değerli olacaklarını” söylüyor.

Bannerlord, dünyasını ve AI’yını (yapay zeka) olabildiğince gerçekçi kılmayı amaçlıyor. Ordunuzu beslemeniz ve izciler kullanarak ilerlemeye ihtiyaç duymanız gibi bir dizi derin ve karmaşık oyun mekaniği içerecek. Yavuz’a göre, bunların hepsi Bannerlord, “bir sevgi emeği olduğu için gereklidir. Aklımıza koyduğumuz standartlara uymak istiyoruz.” diyerek oyundaki yeniliklerin neye mâl olacağını da bizlere belirtmiştir.

Şirket kurucusu Yavuz, “Warband’a benzer bir oyun yapmak istiyoruz. Böylece tüm farklı mekanikler çok iyi seçilmiş ve iyi cilalanmış olacak. Erken erişime biraz zaman ayırmamız gerekiyor. Bu özelliklerin umarım çoğu bitmiş olur.” diyerek oyunun erken erişim sürüme ağırlık verdiklerini söylediler.

Şirket kurucusu, yeni özelliklerin birçoğunun mevcut sistemlere entegre edilmesi konusunda, “örneğin ordunuza tam teşekküllü bir keşif sistemine sahip olmak gibi herhangi bir sistemin gereksiz olduğuna inanmıyorum. Bu şeyler oyuna katkıda bulunacak ve bizim için oluşturması inanılmaz derecede masraflı değil. Ama oyuncular için çok değerli olacaklar”. diyerek oyunun asıl mottosunuda açıklamıştır.YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top