Haber

Need for Speed Heat duyuruldu!

EA Games birkaç gün önce yeni Need for Speed duyurusu için site açmış ve bu site üzerinden bir geri sayım başlatmıştı. İşte geri sayımın tamamlanması ile birlikte bir süredir dedikodularını da duyduğumuz serinin yeni oyunu Need for Speed Heat duyuruldu.

Oyunun ilk videosuna baktığımızda seri ile özdeşleşmiş bir hale gelen polis kovalamacalarının yine oyunda yer alacağını görüyoruz. Ayrıca araba özelleştirme gibi dinamikler de Neef for Speed Heat içerisinde yer alacak. Gündüz ve gece yarışlarının yanı sıra oyunda sokak yarışlarına odaklanan bir hikaye modunun olacağı da gözüküyor.

Electronic Arts’ın yayınladığını videoda kadın bir karakter olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca oyunun sahip olacağı yüksek aksiyonu ve hızı videoya saniye saniye işlenmiş. Need for Speed Heat’le ilgili paylaşılan tek şey bu video değil. Electronic Arts, yeni Need for Speed oyununun ön sipariş sistemini aktif etti.

Electronic Arts’ın açıklamalarına göre Need for Speed Heat, iki farklı versiyon olarak kullanıcılara sunulacak. Bu versiyonlar “Standart Edition” ve “Deluxe Edition” olarak sunulacak. Deluxe Edition’ı satın alanlar ekstra güçlendirme, banka desteği ve karakter  kıyafetleri gibi ekstra içerikleri beraberinde getiriyor.

     PlayStation 4 için ön sipariş bedeli; Standart Edition sürümü 459₺, Deluxe sürümü ise 519₺

     Xbox One konsolu için ön sipariş bedeli; Standart Edition sürümü 468₺ (EA Access sahipleri için 421₺), Deluxe sürümse 539₺ (EA Access sahiplerine 485₺)

     Bilgisayar için ön sipariş bedeli; Standart Edition sürümüyse  59.99 euro (yaklaşık 375₺) ve Deluxe Edition sürümüyse 69.99 euro (yaklaşık 440₺) olarak fiyatlandırılmış durumda.

Electronic Arts,”Gamescom” üzerinden bir tanıtım videosu yayınlayacak ve bu tanıtım videosu için de geri sayım başlatılmış durumda. Başlatılan geri sayıma buradan ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak Need for Speed Heat, 8 Kasım‘da piyasa çıkması hedefleniyor.

 YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top