Haber

Nvidia ve Rockstar, Red Dead Redemption 2 İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınladı

Geçtiğimiz haftalarda çıkış yapan Red Dead Redemption 2’nin PC versiyonu, özellikle Nvidia kullanıcılarını pek çok sorun ile karşı karşıya bırakmıştı. Rockstar ve Nvidia sorunun üzerine giderek özellikle 4 ve 6 çekirdekli CPU’larda yaşanan bu problemleri çözecek bir güncelleme yayınladı.

441.34 versiyonu güncelleme şu anda Nvidia’nın sitesinden indirilebiliyor. Güncel Game Ready Driver’ın -441.20- üzerine kurulan bu güncellemenin sadece RDR2 oyuncuları için olduğunu belirtelim. Yani RDR 2 sahibi değilseniz, ya da oyunda bir problem yaşamıyorsanız bu güncellemeyi indirmenize gerek yok.

Öte yandan Nvidia’nın sitesinde bulunan bilgilere göre bu güncelleme, Shadow of the Tomb Raider’ın DirectX 12 modunda sorun yaşayan kullanıcıların imdadına da yetişecek.

Rockstar da Red Dead Redemption 2’nin PC versiyonunu güncellemeye devam edecek. Böylelikle oyunda sorun yaşayan oyuncuların sorunları teker teker giderilecekYORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top