Zocco’s 3. Geleneksel Yılbaşı Partisi’nden Geriye Kalanlar

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

ASUS ROG – INTEL Sponsorluğunda Zocco’s 3. Geleneksel Yılbaşı Partisi

Hazırlıklarına başlarken büyük heyecan ve mutluluk duyduğumuz Yılbaşı Partisi’ni sizlerle birlikte ASUS ve Intel sponsorluğunda gerçekleştirmenin gururu ile bugün karşınızdayız.

2014 senesinde Türkiye’de ilk kez bir internet kafede oyun ve oyuncu odaklı bir yılbaşı partisi düzenleyen Zocco’s Oyun Merkezi bu adımı ile vizyonunu ortaya koymayı başardı. 2015 senesinde de yine yeni yıla oyuncular ile giren Zocco’s Oyun Merkezi iki sene aranın ardından 2018’e bu sefer ASUS ve Intel sponsorluğunda düzenlediği etkinlik ile merhaba dedi.

2018 Yılbaşı Partisi’ne Hazırlık

ASUS Republic of Gamers, Zocco’s Oyun Merkezi’nde kendi oyuncu hazır sistemleri ile özel bir alan oluşturdu. Tamamen oyuncular için özel oyuncu koltukları, ekipmanları ve oyunlarda üst seviye performans vermesi için tüm gereksinimleri karşılayan hazır sistemleri oyunculara sundu. Zocco’s Oyun Merkezi’ne girdiğinizde sizi karşılayan Republic of Gamers alanı sizlere özel olduğunuzu hissettirecek ki bunu yılbaşı partimizde deneyimleyenlerden de gördük. ROG alanı artık her zaman Zocco’s Oyun Merkezi’nde oynamanız için sizi bekliyor. Republic of Gamers’a katılmak için ilk adımı atabilirsiniz! 

Zocco’s Oyun Merkezi olarak bizimle yeni yıla girecek oyunculara o gece en iyi deneyimi yaşatmamız gerekiyordu. Bunun için biz de yılbaşı süslemelerimiz, açık büfemiz , etkinliklerimiz, hediyelerimiz ve turnuvalarımız ile 2018 Yılbaşı Partisi’ne -hazırlandık.

ASUS ROG GL702 Ödüllü Dünya’nın ilk 100 Bilgisayarlı PUBG Turnuvası

Dünya’da daha önce hiç yapılmamış yüz bilgisayarlı Playerunknown’s Battlegrounds Solo Turnuva’sını ASUS ve Intel sponsorluğunda Yılbaşı Partisi’nde gerçekleştirdik. Evet, yanlış okumuyorsunuz Dünya’nın şu an Steam’de en çok oynanan oyunu olan PUBG’nin en büyük(kullanılan bilgisayar ve aynı anda oynayan insan sayısı) turnuvasını Dünya’nın en iyi donanım ve işlemci firmaları ASUS ve Intel ile yapmayı başardık. Büyük ödülün ASUS ROG GL702 olduğu turnuvamıza sadece yılbaşı partimize katılanların dahil olabilmesi de bir ilkin içerisinde olan katılımcılarımızı özel hissettirdi. Ayrıca kullandığımız yüz bilgisayarın tüm donanımsal özellikleri de aynı idi. Bilgisayarlarımızda Intel Core i7 7700 İşlemci, Geforce GTX 1060 6GB Ekran Kartı, 16GB DDR4 Ram kullanıldı. Tüm monitörlerimiz de 144Hz 1Ms oyuncu monitörleri idi.

ÖSS Sessizliğinde Turnuva

Zocco’s Oyun Merkezi olarak daha önce sayısız turnuva ve etkinlik yaptık ancak yılbaşı partisinde düzenlediğimiz PUBG turnuvası bizim gördüğümüz en sessiz turnuva oldu. Turnuva başladıktan sonra herkes oyununa odaklandı ve Zocco’s Oyun Merkezi 2018’e saatler kala ÖSS düzenlenen okulların sessizliğine büründü. Çok sessiz çalışan ASUS oyuncu bilgisayarları da bu sessizliğe eşlik etti. Hayal edebilirsiniz, ucunda büyük ödülün olduğu turnuvayı kazanmak için tüm konsantrasyonunu oyununa vermiş Zocco’s Oyun Merkezi çatısı altında yüz oyuncu…

Playerunknown’s Battlegrounds Solo Turnuva’sının kazananı ise Mert Güngör oldu. Kendisi ASUS’tan ROG GL702 Oyuncu Notebook’u kazandı. Kendisini tebrik ediyoruz.

 

Zocco’s Oyun Merkezi, ASUS, Intel ve Oyuncular Hep Birlikte 2018’e…

2018’e geri sayımımızı yaparak konfetiler, balonlar ve alkışlarla merhaba dedik. Katılımcılarımız oyunlar, turnuvalar, hediyeler ve ödüller ile yeni yıla merhaba dediler ve evlerinde tek başına oyun oynayarak yeni yıla girmek yerine arkadaşları ile sevdikleri oyunlar, teknolojiler ile yeni yıla girdiler.

ASUS ve Intel’e 2018 Yılbaşı Parti’sine sponsor oldukları ve yanımızda bulundukları için tüm katılımcılarımız adına teşekkür ediyoruz. Herkese iyi seneler!

Yorum Bırak