Zocco’s Teras Champions of Ozu Turnuvası

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

 

Öncelikle Logitech ana sponsorluğuna ve Zocco’s Teras’ta düzenlenen Champions of Ozu turnuvasına katıldıkları için Özyeğin Üniversitesi öğrencilerine teşekkür ederiz.

 

Sabah saat 11:00 da başlayan Zocco’s Teras LOL Turnuvası büyük bir rekabeti izlediğimiz turnuva maçları ve Teras’ta Mangal partisi etkinliği ile 18:00’e kadar sürmüş ve turnuvamız son bulmuş oldu.

 

Özyeğin Üniversitesi öğrencilerinin içinde bulunduğu 8 takımlık Zocco’s Teras turnuvasına katılımda bulunana takımlar şu şekildedir;

Katılan Takımlar:

BAMBAMBAM – GÜMGÜMGÜM – TEAM JUBA – CHEESUS

1123 – ÇARKÇILAR – WHY SO EZ – OBİT

 

Turnuvaya katılan 8 takımdan 3’ü rakipleri ile yaptıkları maçları kazanarak sıralamadaki yerlerini ve ödüllerini kazanmaya hak buldular. 8 takımın katıldığı Zocco’s Teras turnuvasının galipleri şu şekildedir;

 

3. Cheesus takımı karşısına çıkan çoğu rakibini yenerek 3.’lük sırasına ulaşmış ve Logitech G102 Prodigy Oyuncu Faresini hakkı ile kazanmıştır.

 

2. GÜMGÜMGÜM takımı karşısına çıkan çoğu rakibini yenerek final maçına ulaşmış ve Logitech G35 7.1 Oyuncu Kulaklığını hakkı ile kazanmıştır.

 

1. BAMBAMBAM takımı karşısına çıkan tüm rakipleri ile yaptığı maçları başarı ile kazanarak 1. Olmuş ve Logitech G410 Atlas Spectrum Oyuncu Klavyesini hakkı ile kazanmıştır.

 

Logitech ana sponsorluğunda düzenlenen ve Özyeğin Üniversitesi öğrencilerinin katıldığı Zocco’s Teras Turnuvasından kareler.

 

MANGAL PARTİSİ ETKİNLİĞİNDEN KARELER

 

TURNUVADAN KARELER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir