Haber

Overwatch Oynayarak Yeni Mercy Kostümüne Kavuşabilirsiniz

Blizzard, Overwatch’un sevilen kahramanı Mercy’nin hikayesini paylaşacağı etkinliği açıkladı. Overwatch 2 ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ekip, Dr. Angela Ziegler’in ekibe katılışını ve verdiği savaşları paylaşacak.

Her etkinlikte olduğu gibi oyuncuları yeni ödüller de bekliyor. Mercy’nin hikayesini öğrenebileceğimiz Recall Challenge etkinliğinde oyun kazandıkça yeni ödüller açabileceksiniz. Pek çok sprey ve logoyu açabileceğiniz gibi 9 galibiyetin sonunda Mercy’nin yeni efsanevi kostümü sizleri bekliyor olacak.

Blizzard’ın paylaştığı yayıncıları izlemek de Mercy temalı ödüller kazanmanıza yardımcı olacak. Her etkinlikte olduğu gibi paylaşılan yayıncıları belli saatler boyunca izlemeniz halinde spreyler ve oyuncu logoları açabileceksiniz.

Dün başlayan etkinlik 2 Aralık’a kadar devam edecek. Bu süre zarfında Mercy’nin hikayesi parça parça yayınlanacakYORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top