, ,

GTA ONLİNE’a Dev Güncelleme!

Sürekli güncelleme almakta olan GTA ONLİNE, Gunrunning adlı yeni güncellemesi ile bize yer altı dünyasına girmemize izin sağlıyor.

2013 yılından bu yana sürekli güncelleme almakta olan oyun bize önceki güncellemeler de iş imkanı tanımıştı. Şuan belki bir iş yerinin Patronu ya da CEO’susunuzdur belki de bir motor çetesinin lideri. Artık alıştığımız bu işler biz oyuncuları sıkmış olacak ki Rockstar, Gunrunning adlı yeni güncellemeyi duyurdu. Gunrunning güncellemesi bize silah kaçakçılığı gibi kötü işler yapmamıza imkan tanıyor. GTA ONLİNE için gelen bu güncellemenin 2017 Haziran ayında çıkması bekleniyor.

 

Yeni güncelleme ile Los Santos ve Blaine County‘de yer altından özel alanlar satın alabileceğiz. Bu özel alanlar depo ya da hangar olarak kullanılabilir. Yukarıda bulunan resimdeki gibi zırhlı araçları, bu alanlar içinde bulundurma fırsatı veriyor. Bu güncelleme ile kendi hangarımızda hedef pratiği yapabileceğiz. The Tampa aracını daha zırhlı ve silahlı bir şekilde görebileceğiz. APC ise en ilginç yükseltmeye maruz kalıyor. Çünkü APC araçlar artık hem karada, hem de suda gidebiliyor.

 

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir