Haber

Karşınızda Yeni Pantheon

League of Legends mazisinde oldukça güçlü bir yeri olan şampiyonumuz Pantheon 9 yılı aşkın süre sonra yepyeni tasarımı ve yetenekleriyle Eğilmez Mızrak, Pantheon karşımızda!

Şampiyonun yenilenme aşamasında kafasında miğferi olan herhangi bir Roma askeri değil, karakterini ve hikayesini yansıtabilecek özellikleri ön plana çıkaran bir görünüm amaçlandığı belirtildi. Birçok League of Legends oyuncusunun oldukça severek oynadığı Pantheon’u yenileme aşamasında oyuncuların şampiyonun başka bir karaktere bürünmemesine özen göstererek tasarladıklarını açıkladılar.

 

Pantheon’nun yenilenmiş yeteneklerine bir göz atalım;

Q – Pyke Q’suna benzer bir şekilde; hızlı kullanımda menzili yok ve hasarı düşük, biraz beklediğinde ise menzil ve hasar kazanıyor.
Eski halinin yetenek atışına dönüşüp fazladan menzil kazanmış hali diyebiliriz.

W – Rakibin üzerine atılıp hasar verir, sersemletir ve 3 pasif yükü kazanır.

E – Savunma duruşuna geçerek savunmayla ilgili bazı nitelikler kazanır ve önündeki alana hasar verir. Yetenek aktifken yere sabitlenmez, yavaş da olsa hareket edebilir ve yetenek sonlandığında bölgedeki rakipleri iter veya ekstra hasar verir.

R – Belirli bir bölgeye kayarak iner ve hasar verir.

 

Riot Games Pantheon’nun yenilenme hikayesini bir video ile yayınladı. Videoda içeriğinde animasyon hareketlerinden çizimlerine kadar birçok görüntü bulunuyor. Ayrıca videoda Pantheon’nun yenilenme sürecinde çalışan kişilerin de yorumları buluyor.  9.16 yaması ile beraber Eğilmez Mızrak, Pantheon Sihirdar Vadisi’ne iniş yapacak.

 YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top