Haber

Yeni Yerli Oyun Geliyor: Maru

Yerli oyun sektörünün yavaş yavaş da olsa ileriye doğru adımlar attığını gördüğümüz oyunlardan biri karşımızda. En azından oyun severlerin beğenisine sunulan yerli yapım sayısında bir artış söz konusu. Upperpik Games tarafından geliştirilen Maru son zamanlarda çıkan oyunlar arasında keyifli bir oynanışa sahip gibi görünüyor.

 

Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde çıkacak olan oyunun, aksiyon-macera türünde olduğu belirtiliyor Steam sayfasında. Oyunun içerisinde çözülecek bulmacalar da bizleri bekliyor. Oyunda yönetilebilir iki karakter bulunuyor.

Oyun, babasını kaybeden Maru’nun arkadaşı Lei ile atıldığı bir macerayı anlatıyor. Kahramanlarımızın amacı Maru’nun babasını hayata döndürmenin bir yolunu bulmak.

Maru, 2020’nin ilk çeyreğinde bizlerle buluşacak. Eğer bu tür oyunlar ilginizi çekiyorsa Steam sayfasına bir göz atabilir, takip listenize ekleyebilirsiniz. Umuyorum güzel yerli oyunlarımız arasına bir yenisi daha eklenir bu oyunla.YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top