Haber

Zocco’s Oyun Merkezi Online Turnuva Şablonu Duyuruldu!

Zocco’s Oyun Merkezi olarak online turnuva arenasına giriş yapıyoruz! Her hafta Pazartesi günleri saat 20:00’da başlayacak olan ve sürpriz ödüllerin dağıtılacağı turnuva serisinde sende bulunmak istiyorsan yapman gerekenler çok basit. Katılım sağlayan oyuncuların koşul olarak sadece sosyal medya hesaplarımızı takip etmesi ve her hafta duyurusu yapılan konu içeriğinden kayıt yaptırması yeterli. (Katılım sağlayan tüm oyuncular bu koşulu kabul etmiş sayılır!)

15 Temmuz League of Legends TFT Online turnuvamızın kayıt işlemini buradan yapabilirsiniz.

Genel Turnuva Kuralları

  • Etkinlik sırasında sportmenliğe yakışmayacak davranışlar kesinlikle yasaktır. Rakip takıma yada oyuncuya küfür, argo, hakaret, alay etmek vs kesinlikle yasaktır. Aykırı hareket eden oyuncular uyarıdan sonra diskalifiye edilecektir.
  • Herhangi bir kural ihlali durumunda direkt olarak turnuva yetkililerine başvurmalısınız. Bildirilmeyen durumlar dikkate alınmayacaktır.
  • Karakter isimleri küfür, argo veya alay edici kelimeler içeremez. Aksi takdirde oyuncunun kaydı onaylanmaz.
  • Oyun içerisinde her hangi bir ek yazılım kullanmak yasaktır.
  • Zocco’s Oyun Merkezi haber vermeden kuralları değiştirme hakkını saklı tutar.

Turnuvalar Zocco’s Turnuva Discord kanalı üzerinden yapılacaktır. Discord adresimize buradan ulaşabilirsiniz!YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zocco’s Oyun Merkezi adlı, İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy semtlerinde faaliyetini sürdüren, yoğun ziyaretçi potansiyeline sahip, 300+ bilgisayarlı Zocco’s, Setup Bilişim’in en popüler hizmeti olarak anılmaktadır.

Copyright 2019 © AI

To Top