Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!
Leaderboard-Banner

Espor Haberleri

Apex Legends Sezon 3 Sızdı!

Zoccos Game

Tarih:

on

Önümüzdeki sezon gelecek olan Apex Legends Sezon 3 ile ilgili bir sürü bilgi sızdı!

Crypto

Data miner olarak adlandırılan ve oyunun içindeki kod parçacıklarından bilgi edinen bir grup geçtiğimiz haftalarda yeni gelecek olan Legend Crypto’yu bulmuştu. Şimdi ise sezon 3 ile ilgili daha çok bilgiye erişen grup, bizlere bu bilgileri sundu.
Beklentilere göre sezon 3 Ekim ayının sonlarına doğru çıkacak ve Eylül sonlarına doğru açıklanacak. Bakalım sezon 3 bize neler getirecek.

Apex Legends Sezon 3: Fire and Ice

Sızan dosyalara göre 3. sezonun adı Fire and Ice olacak.

Sezon 3 ile gelecek olan eşyalar:

  • Skins for Octane and Caustic
  • Skins for R301 (Legendary, reactive)
  • Skins for Spitfire (Legendary, reactive)
  • Skins for Alternator (Legendary, reactive)
  • Legendary Apex Pack
  • Epic Apex Pack
  • 2550 Crafting Metals

Battle Pass bundle:

  • 25 battle pass levels
  • Legendary Spitfire skin
  • Karakter skini

Apex Legends Fire and Ice

3. sezonda Apex’in kaybettiği bir çok oyuncuyu oyuna geri çekmesi bekleniyor. İsimden de anlaşıldığı gibi haritada buz ve ateş temasının hakim olması bekleniyor. Yeni gelecek Legend Crypto ile bakalım yeni harita teması ne kadar uyumlu olacak.

Henüz resmi ağızdan herhangi bir bilgi gelmemişte olsa, çoğu güvenilir kaynak sezon 3’ün ekim ayının sonlarına doğru çıkmasını bekliyor. E-Spor arenasında da daha aktif bir rol izlemesi beklenen Apex Legends’ın bakalım bu sezon akıbeti ne olacak.


Kaynak: tiergaming.net

Yorum bırak

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Espor Haberleri

Riot Games Yeni Girişimi LoL Esports’u Tanıttı.

Riot Games, League of Legends’ın bölgesel ligleri bir araya toplayan LoL Esports’u tanıttı. Platformun küresel ölçekte Espor rekabetini bizlere aktaracak.

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Riot Games lol esports

Riot Games, League of Legends‘ın bölgesel ligleri bir araya toplayan LoL Esports‘u tanıttı. Platformun küresel ölçekte espor rekabetine ve dünyanın her yerindeki taraftarlar için önemli Espor deneyimlerine ev sahipliği yapması hedefleniyor.

Riot Games yeni markası LoL Esports’u duyurdu

Riot Games Küresel Espor Lideri John Needham “Dünyanın dört bir yanındaki milyarlarca LoL espor taraftarının eğlence deneyimini artırmayı hedeflediklerini” ifade etti. Needham “Her şey heyecanlı rekabet, sürdürülebilir büyüme, en son teknolojiler, yenilikçi eğlence anlayışı ve ekosistemin bütünlüğü ile desteklenen, sağlıklı bir küresel espor yapısı inşa etmekle başlıyor. Dünyanın her yerinden milyonlarca taraftarı olan heyecan dolu bölgesel lig turnuvalarından, Dünya Şampiyonası’nın sembolleşmiş kupa kaldırma törenine kadar artık her şey LoL Esports çatısı altında olacak” dedi.

Riot Games
Riot Games

LoL Esports, Sihirdar Vadisi’nden ilham alan yeni kurumsal kimliği ile espor alanında hizmet verecek. 2010 yılındaki başlangıcından bu yana League of Legends, dünyanın en popüler küresel esporu haline geldi ve 2019 Dünya Şampiyonası Finali’nde dakika başına ortalama 21,8 izleyici sayısına ulaşarak dünya rekoru kırdı. League of Legends, dünyanın dört bir yanındaki 12 bölgesel ligde mücadele eden yüzlerce oyuncusu, sürekli gelişen eğitici ve akademik liglerden oluşan zengin ekosistemi, spor deneyimini yeniden tanımlayan teknolojik atılımlarıyla önemli bir endüstri lideri haline geldi.

Riota Games LoL Esports, adından da anlaşılabileceği üzere bir e-spor markası, efsane haline gelen LoL’ün e-spor faaliyetlerini destekleyecek.  Games, bu marka altında çeşitli turnuvalar düzenleyecek ve hem oyuncu hem de LoL izlemeyi seven oyunseverlere benzersiz bir deneyim sunacak.

Riot Games’in, LoL Esports için oluşturduğu İnternet sitesi de bulunmakta. oluşturulan site Türkçe dili desteklemekte ve Espor karşılaşmalarına dair tüm detayları içeriyor.

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

Zocco’s internet kafe belgelidir…

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Aslında en önemli konuların başında, sağlığımız için gerçek uygulamalar yapıyor olmaktır. Zocco’s Cafe’ler gerekli ilaçlama belgeleriyle ve mevzuata uygun düzenlemelerini başlangıçta sağlayarak ortam güvenliği ilk başta sağlamıştır.

Her ekipmanın kullanımının ardından dezenfekte edilmesi, özel odalarda oyun imkanı sunulabilen, konforu kaliteyle yakalama imkanınız bulunan yüksek hızlı internet kafe olarak tanınmıştır.

Unutmayın!

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

Zocco’s İnternet Kafe Steelseries ekipmanlarını pandemi sonrası “açılışa özel” sıfırladı!

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Covid-19 sebebiyle birçok sektörün faaliyetine ara verilmişti… Bu sektörler arasında İnternet Kafeler de aynı şekilde faaliyetine ara vermek durumunda kaldı. İçişleri Bakanlığı’nın 1 Temmuz tarihi itibari ile yayınlanan talimatlar çerçevesinde faaliyetimize tekrar başladık.

Faaliyetimize, mevzuata uygun şekilde başladık.

Ve Steelseries marka ekipmanlarımızı yenileme sürecini tamamladık.

Zocco’s İnternet Cafe Kadıköy’ün konforla birleşen, merkezi konumdaki kaliteli ortamına ulaşmak için hemen tıklayın.

Okumaya Devam ET

Trend