Fortnite World Cup ve 8. Sezon’a Doğru

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

FORTNİTE WORLD CUP duyuruldu

– Selamlar Fortnite severler,


Üç bölümden oluşan Rekabetçi Fortnite blogu dizimizin son bölümünde Fortnite World Cup ve toplamda 100.000.000 $ dolarlık bir bütçe ayırdığını söyledi. Fortnite World Cup’a giden yol 13 Nisan ile 16 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek 10 haftalık Çevrimiçi Açık Elemeler dönemiyle başlayacak.Dünyanın dört bir yanından en iyi 100 Tekli oyuncu ve en iyi 50 Çiftli ekip Fortnite World Cup Finalleri için 26-28 Haziran tarihlerinde New York’ta misafirimiz olacak ve 30.000.000 dolarlık ödül havuzunda mücadele edecek! Finallere katılan oyuncuların hepsi evlerine en az 50.000 $ ile dönecek ve Fortnite World Cup Tekli Şampiyonu 3.000.000 $ ödülün sahibi olacak.

 

8. Sezon’a Doğru

8. sezon oyun bize hangi yenilikleri sunacak diye düşünürken, kancalı görsel, yılanlı görsel ve son olarak yaratıklı bir görsel paylaşan Fortnite, 8. sezon için hazırlanan puzzle’ın son parçasını paylaştığında, bizi nelerin beklediğini rahat bir şekilde göreceğiz. Belkide görseller ile paylaşılan şiirsel açıklamalar bize birazda olsa korsan temasının geleceği şeklinde ipucular veriyor.

 


1. sol kanca
X Nerede Hazine Orada
Ganimetin değeri ortada
Kaybettiğin servetler
Elbet bir gün seni bekler
8. Sezon’a son 4 gün.
Sssanki mağaralarda
Gizemler dolu…
Ama dalgaların dostları
Başa bela oldu
Sezon’a son 3 gün.
Ateşten ve külden canavarler geliyor;
ganimet için hepsi birbirine giriyor.
8 sezon’a 2 gün kaldı.

Fortnite tarafından paylaşılacak son puzzle parçası ile 8. sezonun teması tam olarak belli olacak.

Paylaşılan Puzzle parçaları kırmızı ve çatlaklara sahip olduğundan, yanar dağ patlamasında beklenebilecek teorilerden biri olabilir. Fakat kesin olan bir şey varsa haritanın değişeceği ve korsan temalı bir sezonun bizi beklediği.

Yorum Bırak