2017 Yükselme Ligine Sayılı Günler

LütfenGirişya daKayıt Olİçerikleri beğenmek için.
Haber

League Of Legends Heyecanı devam ediyor. Yeni efsane kostümler gelirken… Heyecanın ve yeniliğin hiç bitmediği bir platformda sihirdarların dahada ileri gitmesi,  Yükselme liginin de oynamasının zamanı geldi.

 

Elemeler 4 hafta sürücek, ilk 3 lige çıkıcak.

Yükselme Ligi Açık Elemeleri 4 hafta olarak gerçekleşecek, bu elemelere Dereceli Esnek 5’e 5 ve/veya Tekli/Çiftli sıralarda Platin 5 üstü oyunculara sahip her takım katılabilecek.

4 haftalık eleme aşaması boyunca bir takım tüm elemelere katılabilecek ve her elemede ilk 16’ya giren takımlar puan toplayacak. 4. Açık Eleme’nin ardından en yüksek puana ulaşan 3 takım, eleme aşamasını geçerek lig aşamasına katılmaya hak kazanacak.

8 değil 6 takım

8 takımlı eleme usulü bir turnuva olarak oynanıyor. 2017 ile birlikte bunu değiştiriyoruz ve Yükselme Ligi’nin adına yaraşır şekilde lig sistemine geri dönüyoruz.

Yükselme Ligi’nde mücadele edecek 6 takım şu şekilde:

  • Bir önceki mevsim Şampiyonluk Ligi’ni 8. bitiren takım

  • Bir önceki mevsim Şampiyonluk Ligi Elemeleri’nde mağlup olan 2 takım

  • Yükselme Ligi Açık Elemeleri’nden gelen 3 takım

Yükselme Ligin de oynayacak 6 takım 

Beşiktaş: KMF 2015 şampiyonu sahneye geri döndü! 1 senedir arenadan uzakta olan ekip, Team Turquality’nin haklarını alarak Yükselme Ligi’yle espora dönüş yaptı.

Galatasaray Esports: Geçtiğimiz mevsim Şampiyonluk Ligi’nden düşerek mücadelesine Yükselme Ligi’nde devam etmek zorunda kalan Galatasaray Esports’u bu sefer şampiyonluk mücadelesi verirken izleyeceğiz.

HWA GAMING: Yılların tecrübesi, köklü çınar HWA GAMING tarihinde ilk kez Yükselme Ligi’nde yer alacak ve bir an önce Şampiyonluk Ligi’ne dönmek için mücadele edecek.

OYUNHİZMETLERİ E-SPOR KULÜBÜ: Geçtiğimiz mevsim Yükselme Ligi’nde yarışan ancak hayal kırıklığı yaratarak galibiyet alamayan OHM, Açık Elemeler’deki başarısıyla lige tekrar katıldı.

Royal Bandits: Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’ni kılpayı kaçıran Royal Bandits bu sefer Açık Elemeler’i geçerek lige giriş yaptı.

Victorious Ace: Daha önce Şampiyonluk Ligi’ne yükselme başarısını gösteren ve haklarını Galatasaray Esports’a devreden Victorious Ace sıfır noktasından başlayarak bir kere daha Yükselme Ligi’ne döndü.

Yükselme Ligi 21 Haziran çarşamba günü saat 16:00’da başlıyor bu büyük heyecanı sakın kaçırmayın.

Yorum Bırak