Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Zocco’s Hakkında

Setup Bilişim tarafından kurulan Zocco’s, 08.08.2008 tarihi itibariyle espor, internet kafe, oyun merkezi, ekipman satışı, eğitim ve organizasyon faaliyetlerine başlamıştır.

Zocco’s Oyun Merkezi olarak,

İstanbul Kadıköy ve Çekmeköy şubeleriyle pc oyunları alanında espor turnuvaları düzenlemekte, ayrıca internet kafe hizmeti sunmaktadır. Oyuncu faresi, oyuncu klavyesi, oyuncu monitörü, oyuncu ekran kartı gibi profesyonel espor ekipmanları ile donatılan Zocco’s Oyun Merkezleri, tüm ziyaretçilerine üst seviye ekipman standardı sunmaktadır. Yüksek hızlı fiber altyapıyla espor takımlarının, gamer ekiplerinin karşılaşmalarında kesintisiz güç sunmaktadır.

Zocco’s Cafe hizmetiyle,

…şubelerinde kaliteli lezzetlerini profesyonel oyuncularla kesintisiz olarak buluşturmaktadır.

Zoccoshop

…markasıyla espor alanındaki profesyonel oyuncuların (gamer) ekipman tedarik kanalıdır. Zoccoshop online satış kanalıyla beraber, şubeleriyle perakende satış kanalına da sahiptir. Ayrıca bir çok online pazaryerlerindeki mağazalarıyla faaliyet yürütmektedir.

Zocco’s Akademi

Espor sektörüne profesyonel oyuncu ve yayıncı eğitimleri gerçekleştirmektedir.

Global firmalarla iş birliği içerisinde faaliyet gösteren Zocco's Akademi, yeterli yayın ekipmanı ve bütçeye sahip olmayan ama yayın yapmak isteyenlere eğitim vermektedir.
Global firmalarla iş birliği içerisinde faaliyet gösteren Zocco’s Akademi, yeterli yayın ekipmanı ve bütçeye sahip olmayan ama yayın yapmak isteyenlere eğitim vermektedir.

Zocco’s Game

Game, haber ve turnuva platformu olarak online yayıncılık alanında profesyonel oyunculara hizmet sunmaktadır.

Zocco’s TV

Espor dünyasının; profesyonel oyuncular için röportajlar, ürün incelemeleri, canlı yayınlar ile nabzını tutan yayın kanalıdır.

Zocco’s Studio

Tüm yayın ihtiyaçlarını sağlayabilecek yapıdaki Zocco’s Studio; TV programları, online eğitim yayınları, yayın odaları, stüdyo ve yüksek hızlı bağlantı ihtiyaçları gibi tüm yayın gereksinimlerini karşılayabilecek potansiyeliyle hizmet vermektedir.

Zocco’s Events

Yüksek gereksinimleri organizasyon yeteneğiyle birleştiren Zocco’s Events, tam olarak sektörel bir çözüm ortağıdır. Espor sektörünün; Fuar çalışmaları, online turnuva, yüksek segmentli Gamer PC ve Organizasyon Yönetim Ekibi gibi ihtiyaçlarını tam olarak karşılar.

Zocco’s Events; GIST 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020… GameX 2015, 2016, 2017, 2018… Goblincon 2017… D&R Akmerkez Oyuncu Buluşması 2018… MediaMarkt Oyuncu Buluşması 2018… Gibi etkinliklerde başarıyla yer almıştır.