Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!
Leaderboard-Banner

Espor Haberleri

Crysis Remastered Geliyor! Yazılım Tabanlı Işın İzleme Olacak

Zoccos Game

Tarih:

on

Crysis

Son yıllarda gittikçe popülerleşen Remaster akımına bir yenisi daha ekleniyor. Bir Nisan şakası olarak başlayan Crysis Remastered’ın geldiği kesinleşti! Crysis’in resmi hesabından “Hey Nomad, hala bizimle misin?” açıklamalı bir tweet daha paylaşımıştı. Bu paylaşımın hemen ardından yeni bir Crysis haberini beklerken ardından atılan bir tweet ile oyunun Remaster versiyonun geleceğini anlamış olduk.

Crysis web sitesinde Nomad’in fotoğrafını içeren sitenin arka planında önemli değişiklikler yaşandı. Bununla birlikte kapak sayfasında oyunun PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch üzerinde çıkacağı da aynı fotoğraf ile doğrulanmış durumda.

Crytek bir iki gün ipucu verdikten ve “acaba Remastered mı, yeni oyun mu?” diye düşündürdükten sonra yanlışlıkla sitesinin Remastered kısmını kapamayı unutunca Crysis Remastered’ın kesinleştiğini anlamıştık. Nihayet resmi açıklama da yapıldı ve oyuna dair ilk detayları da bu sayede öğrenmiş olduk.

Crysis

Crysis Gelen Yenilikler!

Zamanında donanım eriten oyun olarak bilinen ve “bilgisayarım Crysis’i kaldırır mı?” sorularını sıkça duymamıza neden olan Crysis, yenilenen versiyonunda da bu unvanını koruyacak gibi duruyor. PC’ye ek olarak PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için de çıkacak olan oyun pek çok yeni grafiksel yeniliğe sahip olacak ve bunlar da güncel donanımların gücünü sonuna kadar kullanacak cinsten.

Remaster versiyonda yüksek kaliteli dokular, geliştirilmiş grafikler, HD doku paketi, geçici kenar yumuşatma, SSDO, SVOGI, yeni ışık ayarları, hareket bulanıklığı, paralaks oklüzyon haritalaması, parçacık efektlerine ek olarak hacimsel sis ve ışık demetleri, yazılım tabanlı ışın izleme, ekran alanı yansımaları da bulunacak.

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Sızdırılan Fragram Crysis Remastered'ı Alay Konusu Yaptı!

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Espor Haberleri

Riot Games Yeni Girişimi LoL Esports’u Tanıttı.

Riot Games, League of Legends’ın bölgesel ligleri bir araya toplayan LoL Esports’u tanıttı. Platformun küresel ölçekte Espor rekabetini bizlere aktaracak.

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Riot Games lol esports

Riot Games, League of Legends‘ın bölgesel ligleri bir araya toplayan LoL Esports‘u tanıttı. Platformun küresel ölçekte espor rekabetine ve dünyanın her yerindeki taraftarlar için önemli Espor deneyimlerine ev sahipliği yapması hedefleniyor.

Riot Games yeni markası LoL Esports’u duyurdu

Riot Games Küresel Espor Lideri John Needham “Dünyanın dört bir yanındaki milyarlarca LoL espor taraftarının eğlence deneyimini artırmayı hedeflediklerini” ifade etti. Needham “Her şey heyecanlı rekabet, sürdürülebilir büyüme, en son teknolojiler, yenilikçi eğlence anlayışı ve ekosistemin bütünlüğü ile desteklenen, sağlıklı bir küresel espor yapısı inşa etmekle başlıyor. Dünyanın her yerinden milyonlarca taraftarı olan heyecan dolu bölgesel lig turnuvalarından, Dünya Şampiyonası’nın sembolleşmiş kupa kaldırma törenine kadar artık her şey LoL Esports çatısı altında olacak” dedi.

Riot Games
Riot Games

LoL Esports, Sihirdar Vadisi’nden ilham alan yeni kurumsal kimliği ile espor alanında hizmet verecek. 2010 yılındaki başlangıcından bu yana League of Legends, dünyanın en popüler küresel esporu haline geldi ve 2019 Dünya Şampiyonası Finali’nde dakika başına ortalama 21,8 izleyici sayısına ulaşarak dünya rekoru kırdı. League of Legends, dünyanın dört bir yanındaki 12 bölgesel ligde mücadele eden yüzlerce oyuncusu, sürekli gelişen eğitici ve akademik liglerden oluşan zengin ekosistemi, spor deneyimini yeniden tanımlayan teknolojik atılımlarıyla önemli bir endüstri lideri haline geldi.

Riota Games LoL Esports, adından da anlaşılabileceği üzere bir e-spor markası, efsane haline gelen LoL’ün e-spor faaliyetlerini destekleyecek.  Games, bu marka altında çeşitli turnuvalar düzenleyecek ve hem oyuncu hem de LoL izlemeyi seven oyunseverlere benzersiz bir deneyim sunacak.

Riot Games’in, LoL Esports için oluşturduğu İnternet sitesi de bulunmakta. oluşturulan site Türkçe dili desteklemekte ve Espor karşılaşmalarına dair tüm detayları içeriyor.

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

Zocco’s internet kafe belgelidir…

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Aslında en önemli konuların başında, sağlığımız için gerçek uygulamalar yapıyor olmaktır. Zocco’s Cafe’ler gerekli ilaçlama belgeleriyle ve mevzuata uygun düzenlemelerini başlangıçta sağlayarak ortam güvenliği ilk başta sağlamıştır.

Her ekipmanın kullanımının ardından dezenfekte edilmesi, özel odalarda oyun imkanı sunulabilen, konforu kaliteyle yakalama imkanınız bulunan yüksek hızlı internet kafe olarak tanınmıştır.

Unutmayın!

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

Zocco’s İnternet Kafe Steelseries ekipmanlarını pandemi sonrası “açılışa özel” sıfırladı!

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Covid-19 sebebiyle birçok sektörün faaliyetine ara verilmişti… Bu sektörler arasında İnternet Kafeler de aynı şekilde faaliyetine ara vermek durumunda kaldı. İçişleri Bakanlığı’nın 1 Temmuz tarihi itibari ile yayınlanan talimatlar çerçevesinde faaliyetimize tekrar başladık.

Faaliyetimize, mevzuata uygun şekilde başladık.

Ve Steelseries marka ekipmanlarımızı yenileme sürecini tamamladık.

Zocco’s İnternet Cafe Kadıköy’ün konforla birleşen, merkezi konumdaki kaliteli ortamına ulaşmak için hemen tıklayın.

Okumaya Devam ET

Trend