Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Espor Haberleri

Mount and Blade 2: Bannerlord Çıkacak mı?

Tarih:

on

Mount and Blade 2: Bannerlord Gamescom ön gösteriminden sonra hemen hemen tamamlandığını ve erken erişime çıkmaya hazır oldukları gösterdiler. Mount and Blade 2: Bannerlords’ın geliştiricisi, oyunun Steam üzerinden erken erişime hazırlandıklarını söyledi.

Taleworlds Interactive, o çok beklenen oyunlarında bulunan gereksiz özellikleri “oyuncular için değerli” oldukları için kesmek istemiyor. Mount and Blade 2: Bannerlords’ın geliştiricisi, gelecek yılın başlarında oyunun Steam Erken Erişim sürümü için hazır ve sürümün yayınlanması için tam zamanında, tam kapsamlı olacağına söz veriyor. Hayranlar, Taleworlds Entertainment’ın iddialı ortaçağ sandbox oyununda olan gecikmelerden dolayı hayal kırıklığına uğrasalar da Gamescom da ve sosyal medya mecralarında yapılan paylaşımlarla oyuncuların gönlünü yeniden kazandı. Şirket kurucusu ve CEO’su Armağan Yavuz, oyunun için harcanan zaman ve gerektiren karmaşık sistemlerine rağmen, “oyuncular için çok değerli olacaklarını” söylüyor.

Bannerlord, dünyasını ve AI’yını (yapay zeka) olabildiğince gerçekçi kılmayı amaçlıyor. Ordunuzu beslemeniz ve izciler kullanarak ilerlemeye ihtiyaç duymanız gibi bir dizi derin ve karmaşık oyun mekaniği içerecek. Yavuz’a göre, bunların hepsi Bannerlord, “bir sevgi emeği olduğu için gereklidir. Aklımıza koyduğumuz standartlara uymak istiyoruz.” diyerek oyundaki yeniliklerin neye mâl olacağını da bizlere belirtmiştir.

Şirket kurucusu Yavuz, “Warband’a benzer bir oyun yapmak istiyoruz. Böylece tüm farklı mekanikler çok iyi seçilmiş ve iyi cilalanmış olacak. Erken erişime biraz zaman ayırmamız gerekiyor. Bu özelliklerin umarım çoğu bitmiş olur.” diyerek oyunun erken erişim sürüme ağırlık verdiklerini söylediler.

Şirket kurucusu, yeni özelliklerin birçoğunun mevcut sistemlere entegre edilmesi konusunda, “örneğin ordunuza tam teşekküllü bir keşif sistemine sahip olmak gibi herhangi bir sistemin gereksiz olduğuna inanmıyorum. Bu şeyler oyuna katkıda bulunacak ve bizim için oluşturması inanılmaz derecede masraflı değil. Ama oyuncular için çok değerli olacaklar”. diyerek oyunun asıl mottosunuda açıklamıştır.

Yorum bırak

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor Haberleri

VCT 2024: Masters Shanghai Playofflar Devam Ediyor

Tarih:

on

Swiss formatı tamamlanan turnuva da G2, Team Heretics, Gen.G ve FUT Esports takımları playoff aşamasına geçerken kendi bölgelerini şampiyon tamamlayan Fnatic, 100T, Paper Rex ve EDG takımları seri başı olarak playoff aşamasında yer aldı. Playoff turunda ilk maçlar sonucu EDG ve Fnatic turnuvaya veda ederken 5. ve 6. olarak da Paper Rex ve temsilcimiz FUT Esport turnuvaya veda etmiş oldu.

Swiss Stage

Turnuva Ağacı ve Maç Takvimi

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

VCT 2024: Masters Shanghai Başlıyor

Tarih:

on

Temsilcimiz FUT Esports’un da yer aldığı Masters Shanghai 23 Mayıs Perşembe günü TSİ ile 11.00’da G2 vs T1 karşılaşmasıyla başlayacak. Günün ikinci karşılaşmasında ise temsilcimiz FUT Esports, FPX ile karşı karşıya gelecek Swiss formatında oynanacak grup maçlarının ardından 30 mayıs günü playoff aşamasıyla turnuva devam edecek.

Masters Shanghai Katılımcı Takımlar

Masters Shanghai Maçlar ve Turnuva Tablosu

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

League of Legends MSI 2024 Şampiyon GEN.G

Tarih:

on

MSI 2024 Finali LCK temsilcisi Gen.G ve LPL temsilcisi Bilibili Gaming arasında oynandı. Oldukça yakın geçen mücadelelerin ardından bo5 serisinden Gen.G 3-1 skor ile garip ayrılmayı başardı ve MSI 2024 şampiyonu oldu. Turnuvanın MVP‘si ise Gen.G support oyuncusu Son “Lehends” Si-woo olmayı başardı.

GEN.G ŞAMPİYONLUK YOLU VE OYNADIĞI MAÇLAR

Ayrıca Gen.G takımının efsane alt koridor oyuncusu Ruler‘ın takımdan ayrılığı sonrası göstereceği performans oldukça merak konusu olan Kim “Peyz” Su-hwan final mücadelesinin ikinci karşılaşmasında aldığı 28 kill ile bir uluslararası turnuvada en çok öldürme rekorunu kırdı.

Okumaya Devam ET

Popüler olan başlıklar