Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!
Leaderboard-Banner

Espor Haberleri

OpenIV, Red Dead Redemption 2’yi Desteklemeye Başladı

Zoccos Game

Tarih:

on

Eğer Grand Theft Auto serisini modlamakla ilgiliyseniz OpenIV’yi mutlaka duymuşsunuzdur. GTA IV, GTA V ve Max Payne 3 için mod yükleme yazılımı ve aracı olan OpenIV’nin arkasındaki ekip, yazılımım Red Dead Redemption 2’nin PC versiyonunu da desteklemeye başladığını açıkladı. Bu da RDR2 için modların önünü açacak bir gelişme.

OpenIV’nin şu an yapabildiği tek şey RDR 2’deki RPF8 arşivlerini açmak ancak bu önemli bir başlangıç. GTA V’te olduğu gibi RDR 2’de de dosya ve arşiv isimlerini tutan meta, xml ve pso dosyaları mevcut ve OpenIV sayesinde dosya isimlerinin listesi çıkarılabiliyor. RPF8 arşivleri içindeki dosyalar isimli olarak değil de hash olarak göründüğü için isimlendirmeye ihtiyaç var..

Ekip şu an en temek dosya türlerinin çoğunu desteklemek için çalışıyor. “Bakmak istediğiniz dosyaları açamayacaksanız yeni versiyon yayınlamanın bir anlamı yok” diyen ekip, aracı yayınladıklarında çoğu veri dosyasını ve temel kaynak dosyaları desteklemeyi umduklarını söylemiş.

Aynı GTA V desteğinde olduğu gibi RDR 2 desteğinde de ilk etapta edit özelliğinin olmayacağını, RDR 2 kaynak ve arşivlerine edit özelliği gelmeden önce çözülmesi gereken bazı şeylerin olduğunu belirtiyorlar.

OpenIV ekibinin ne kadar hızlı çalıştığını düşünürsek çok yakın zamanda aynı GTA örneklerinde olduğu gibi RDR 2’yi tamamen desteklemeye başlayacağını ve mod yapımcılarının önünü açacağını söylemek mümkün.

Yorum bırak

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Espor Haberleri

Riot Games Yeni Girişimi LoL Esports’u Tanıttı.

Riot Games, League of Legends’ın bölgesel ligleri bir araya toplayan LoL Esports’u tanıttı. Platformun küresel ölçekte Espor rekabetini bizlere aktaracak.

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Riot Games lol esports

Riot Games, League of Legends‘ın bölgesel ligleri bir araya toplayan LoL Esports‘u tanıttı. Platformun küresel ölçekte espor rekabetine ve dünyanın her yerindeki taraftarlar için önemli Espor deneyimlerine ev sahipliği yapması hedefleniyor.

Riot Games yeni markası LoL Esports’u duyurdu

Riot Games Küresel Espor Lideri John Needham “Dünyanın dört bir yanındaki milyarlarca LoL espor taraftarının eğlence deneyimini artırmayı hedeflediklerini” ifade etti. Needham “Her şey heyecanlı rekabet, sürdürülebilir büyüme, en son teknolojiler, yenilikçi eğlence anlayışı ve ekosistemin bütünlüğü ile desteklenen, sağlıklı bir küresel espor yapısı inşa etmekle başlıyor. Dünyanın her yerinden milyonlarca taraftarı olan heyecan dolu bölgesel lig turnuvalarından, Dünya Şampiyonası’nın sembolleşmiş kupa kaldırma törenine kadar artık her şey LoL Esports çatısı altında olacak” dedi.

Riot Games
Riot Games

LoL Esports, Sihirdar Vadisi’nden ilham alan yeni kurumsal kimliği ile espor alanında hizmet verecek. 2010 yılındaki başlangıcından bu yana League of Legends, dünyanın en popüler küresel esporu haline geldi ve 2019 Dünya Şampiyonası Finali’nde dakika başına ortalama 21,8 izleyici sayısına ulaşarak dünya rekoru kırdı. League of Legends, dünyanın dört bir yanındaki 12 bölgesel ligde mücadele eden yüzlerce oyuncusu, sürekli gelişen eğitici ve akademik liglerden oluşan zengin ekosistemi, spor deneyimini yeniden tanımlayan teknolojik atılımlarıyla önemli bir endüstri lideri haline geldi.

Riota Games LoL Esports, adından da anlaşılabileceği üzere bir e-spor markası, efsane haline gelen LoL’ün e-spor faaliyetlerini destekleyecek.  Games, bu marka altında çeşitli turnuvalar düzenleyecek ve hem oyuncu hem de LoL izlemeyi seven oyunseverlere benzersiz bir deneyim sunacak.

Riot Games’in, LoL Esports için oluşturduğu İnternet sitesi de bulunmakta. oluşturulan site Türkçe dili desteklemekte ve Espor karşılaşmalarına dair tüm detayları içeriyor.

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

Zocco’s internet kafe belgelidir…

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Aslında en önemli konuların başında, sağlığımız için gerçek uygulamalar yapıyor olmaktır. Zocco’s Cafe’ler gerekli ilaçlama belgeleriyle ve mevzuata uygun düzenlemelerini başlangıçta sağlayarak ortam güvenliği ilk başta sağlamıştır.

Her ekipmanın kullanımının ardından dezenfekte edilmesi, özel odalarda oyun imkanı sunulabilen, konforu kaliteyle yakalama imkanınız bulunan yüksek hızlı internet kafe olarak tanınmıştır.

Unutmayın!

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

Zocco’s İnternet Kafe Steelseries ekipmanlarını pandemi sonrası “açılışa özel” sıfırladı!

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Covid-19 sebebiyle birçok sektörün faaliyetine ara verilmişti… Bu sektörler arasında İnternet Kafeler de aynı şekilde faaliyetine ara vermek durumunda kaldı. İçişleri Bakanlığı’nın 1 Temmuz tarihi itibari ile yayınlanan talimatlar çerçevesinde faaliyetimize tekrar başladık.

Faaliyetimize, mevzuata uygun şekilde başladık.

Ve Steelseries marka ekipmanlarımızı yenileme sürecini tamamladık.

Zocco’s İnternet Cafe Kadıköy’ün konforla birleşen, merkezi konumdaki kaliteli ortamına ulaşmak için hemen tıklayın.

Okumaya Devam ET

Trend