Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!
Leaderboard-Banner

Espor Haberleri

Wolfenstein Youngblood’ın sistem gereksinimleri ve İnceleme Notları

Zoccos Game

Tarih:

on

Bethesda‘nın geçtiğimiz günlerde duyurduğu bomba oyunu  Wolfenstein: Youbgblood‘ın tüm platformlarda çıkışının ardından inceleme notlarına olumlu bir etki gösterdiğini söyleyebiliriz. Oyundan biraz söz edecek olursak, Bethesda oyunu Electronic Entertainment Expo 2018‘de duyurulmuştu. Yeniden başlatılan Wolfenstein serisinin geliştirilmesine öncülük eden Machine games ve daha önce Dishonored serisinin gelişimini ele alan Lyon’daki Arkane Studios ofisi tarafından geliştirilmiştir.

Oyunda, Blazkowicz’in kızlarını, Jess veya Soph’yi birinci şahıs bakış açısıyla kontrolünü üstleniyoruz. İsteğe bağlı bir co-op  modunu da dahil. Oyunu tek başına oynamak isteyenler iki kız kardeşten birini seçmesi gerekiyor. Fakat yapay zeka ile oynamak istemeyenler için co op modun da oldukça farklı bir seviye kattığı söylenebilir.

 

Wolfenstein Youngblood’ın inceleme puanları

Bilgisayar versiyonu bir gün erken çıkış yapması oyunun inceleme puanlarına etki gösterdiğini belirtmiştik. Gördüğümüz kadarıyla oyunun not ortalaması 70 80 bandında seyrediyor.

Opencritic’te paylaşılan 25 incelemenin ortalaması 72 puan. Metacritic’te PC versiyonu için paylaşılan 16 incelemenin ortalaması ise 76 puan.

Paylaşılan inceleme puanlarından bazıları şu şekilde:

 • IGN Spain – 8.6
 • Game Informer – 8.5
 • Everyeye.it – 8.4
 • GameSpot – 8
 • GamePro – 80/100
 • Trusted Reviews – 8
 • PCGamesN – 8
 • PC Gamer – 7.9
 • Digital Trends – 7
 • GameSpace – 7
 • IGN – 6.5
 • Destructoid – 6
 • Attack of the Fanboy – 6

Wolfenstein Youngblood sistem gereksinimleri

Oyunun bilgisayar versiyonu için açıklanan gereksinimler 40 GB’lık bir alan istiyor. Minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde;

Minimum

– 64 – bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
– İşletim sistemi: Win7, 8.1 veya 10 (64-Bit sürümleri)
– İşlemci: AMD FX-8350/Ryzen 5 1400 veya Intel Core i5-3570/i7-3770
– Bellek: 8 GB RAM
– GPU: Nvidia GTX 770 4GB veya AMD eşdeğeri
– Depolama: 40 GB gerekli alan

Önerilen:

– 64 – bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

– İşletim sistemi: Win7, 8.1, or 10 64-Bit
– İşlemci: AMD FX-9370/Ryzen 5 1600X veya Intel Core i7-4770
– Bellek: 16 GB RAM
– GPU: Nvidia GTX 1060 6GB veya AMD eşdeğeri
– Depolama: 40 GB gerekli alan

 

Yorum bırak

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Espor Haberleri

Riot Games Yeni Girişimi LoL Esports’u Tanıttı.

Riot Games, League of Legends’ın bölgesel ligleri bir araya toplayan LoL Esports’u tanıttı. Platformun küresel ölçekte Espor rekabetini bizlere aktaracak.

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Riot Games lol esports

Riot Games, League of Legends‘ın bölgesel ligleri bir araya toplayan LoL Esports‘u tanıttı. Platformun küresel ölçekte espor rekabetine ve dünyanın her yerindeki taraftarlar için önemli Espor deneyimlerine ev sahipliği yapması hedefleniyor.

Riot Games yeni markası LoL Esports’u duyurdu

Riot Games Küresel Espor Lideri John Needham “Dünyanın dört bir yanındaki milyarlarca LoL espor taraftarının eğlence deneyimini artırmayı hedeflediklerini” ifade etti. Needham “Her şey heyecanlı rekabet, sürdürülebilir büyüme, en son teknolojiler, yenilikçi eğlence anlayışı ve ekosistemin bütünlüğü ile desteklenen, sağlıklı bir küresel espor yapısı inşa etmekle başlıyor. Dünyanın her yerinden milyonlarca taraftarı olan heyecan dolu bölgesel lig turnuvalarından, Dünya Şampiyonası’nın sembolleşmiş kupa kaldırma törenine kadar artık her şey LoL Esports çatısı altında olacak” dedi.

Riot Games
Riot Games

LoL Esports, Sihirdar Vadisi’nden ilham alan yeni kurumsal kimliği ile espor alanında hizmet verecek. 2010 yılındaki başlangıcından bu yana League of Legends, dünyanın en popüler küresel esporu haline geldi ve 2019 Dünya Şampiyonası Finali’nde dakika başına ortalama 21,8 izleyici sayısına ulaşarak dünya rekoru kırdı. League of Legends, dünyanın dört bir yanındaki 12 bölgesel ligde mücadele eden yüzlerce oyuncusu, sürekli gelişen eğitici ve akademik liglerden oluşan zengin ekosistemi, spor deneyimini yeniden tanımlayan teknolojik atılımlarıyla önemli bir endüstri lideri haline geldi.

Riota Games LoL Esports, adından da anlaşılabileceği üzere bir e-spor markası, efsane haline gelen LoL’ün e-spor faaliyetlerini destekleyecek.  Games, bu marka altında çeşitli turnuvalar düzenleyecek ve hem oyuncu hem de LoL izlemeyi seven oyunseverlere benzersiz bir deneyim sunacak.

Riot Games’in, LoL Esports için oluşturduğu İnternet sitesi de bulunmakta. oluşturulan site Türkçe dili desteklemekte ve Espor karşılaşmalarına dair tüm detayları içeriyor.

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

Zocco’s internet kafe belgelidir…

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Aslında en önemli konuların başında, sağlığımız için gerçek uygulamalar yapıyor olmaktır. Zocco’s Cafe’ler gerekli ilaçlama belgeleriyle ve mevzuata uygun düzenlemelerini başlangıçta sağlayarak ortam güvenliği ilk başta sağlamıştır.

Her ekipmanın kullanımının ardından dezenfekte edilmesi, özel odalarda oyun imkanı sunulabilen, konforu kaliteyle yakalama imkanınız bulunan yüksek hızlı internet kafe olarak tanınmıştır.

Unutmayın!

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

Zocco’s İnternet Kafe Steelseries ekipmanlarını pandemi sonrası “açılışa özel” sıfırladı!

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Covid-19 sebebiyle birçok sektörün faaliyetine ara verilmişti… Bu sektörler arasında İnternet Kafeler de aynı şekilde faaliyetine ara vermek durumunda kaldı. İçişleri Bakanlığı’nın 1 Temmuz tarihi itibari ile yayınlanan talimatlar çerçevesinde faaliyetimize tekrar başladık.

Faaliyetimize, mevzuata uygun şekilde başladık.

Ve Steelseries marka ekipmanlarımızı yenileme sürecini tamamladık.

Zocco’s İnternet Cafe Kadıköy’ün konforla birleşen, merkezi konumdaki kaliteli ortamına ulaşmak için hemen tıklayın.

Okumaya Devam ET

Trend