Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Espor Haberleri

ZOCCOS VALORANT TURNUVASI KAYITLARI AÇILDI!

Tarih:

on

Zocco’s Oyun Merkezi, daha önceden sıklıkla yapmış olduğu offline turnuvalarına harika bir VALORANT turnuvası ile geri dönüş yapıyor. 6 Mart 2022 tarihinde Zocco’s Kadıköy şubesinde SteelSeries sponsorluğunda düzenleyeceğimiz VALORANT turnuvasına davetlisiniz! 20.000 TL değerinde ekipman ödülünün dağıtılacağı turnuvaya katılım sağlamak için aşağıda ki adımları izleyebilirsiniz.

Turnuva Bilgileri

Lokasyon: Zocco’s Oyun Merkezi Kadıköy Şubesi
Adres: Osmanağa Mahalles, Sakız sokak No: 9/A Kadıköy, İstanbul – Tel: 0 (216) 330 00 97
Turnuva Türü: Offline – 5v5 Takım Turnuvası
Turnuva Tarihi: 6 Mart 2022
Başlangıç Saati: 10:00
Harita Havuzu: Haven, Split, Ascent, Bind, Icebox, Breeze, Fracture
Round Sayısı: Bo3
Katılımcı Sayısı: 32 Takım Maks.
Kayıtlar: 32 Takıma ulaştığında kayıtlar sonlanacaktır.
Turnuva Ücreti: Turnuvaya katılım tamamen ücretsizdir.

Önemli Not: Katılım sayısı 32 Takıma ulaşır ise Round32 ve Round16 Bo1, Çeyrek Final ve Sonrası Bo3 olarak oynatılacaktır.

Ödüller

 1. Takıma: 5x SteelSeries Apex Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi
 2. Takıma: 5x SteelSeries Arctis 5 Oyuncu Kulaklığı
 3. Takıma: 5x SteelSeries Aerox 3 RGB Kablolu Oyuncu Faresi
 4. Takıma: 5x SteelSeries Qck+ Mousepad

Turnuva Kuralları:

 • Turnuvaya katılan tüm takımların 6 Mart 2022 tarihinde saat 10:00’da Zocco’s Oyun Merkezi Kadıköy şubesinde hazır olarak bulunmaları gerekmektedir.
 • Turnuva eşleşmeleri 6 Mart 2022 tarihinde Zocco’s Oyun merkezinde açıklanacaktır.
 • Turnuvaya katılım sağlamak için herhangi bir rank (derece) sınırı yoktur.
 • Turnuva süresi boyunca rakip takıma yazılı veya sesli hakaret, küfür, aşağılayıcı sözler söylemek YASAKTIR. Tespit edilmesi durumunda kurala uymayan takım turnuvadan uyarı yapılmadan diskalifiye edilir.
 • Turnuva harita yasaklamaları ve taraf seçimleri 6 Mart 2022 günü maçlar başlamadan önce, turnuva yetkilisi gözetiminde takımlar tarafından yapılacaktır. Eşleşmelerde üstte olan takım 1. Takım, altta olan takım 2. Takım olarak baz alınacaktır.
 • Turnuva süresince oyunda yer alan şampiyon veya harita bug kullanımı kesinlikle yasaktır. Herhangi bir takımın bug kullandığı tespit edilir ise takım bug kullandığı haritayı kaybetmiş sayılır ve sıradaki haritaya geçilir. Bug kullanımının tekrar etmesi, 2. kez kullanımı tespit edilir ise takım turnuvadan diskalifiye edilir.
 • Etkinlik süresince bir oyuncu birden fazla takımda oynayamaz.
 • Takımlar her yarı 1’er taktiksel mola toplamda 1 harita için 2 adet taktiksel mola alma hakkına sahiptir. Taktiksel mola oyun üzerinden alınmalıdır.
 • Kurallar hakkında soru ve görüşlerinizi turnuva günü, sorumlu personellere iletebilirsiniz.
 • Turnuvaya Riot Games’in resmi etkinliklerinde mücadeleye devam eden profesyonel oyuncular katılamaz.
 • Bu yarışma Riot Games veya VALORANT Esporu ile ilişkili değildir veya onların sponsorluğuyla düzenlenmemektedir.
 • Turnuvaya katılan tüm oyuncular kuralları kabul etmiş sayılır. Zocco’s Oyun Merkezi kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

TURNUVA KAYIT FORMU

Turnuvaya kayıt 32 takım sayısına ulaşmıştığı için Kayıtlar şu an için kapanmıştır. Turnuvaya katılamayan takım olur ise kayıtlar tekrardan açılabilir. Güncel bilgilendirmeler için instagram.com/zoccosgame adresini takip edebilirsiniz. Kayıt olan takımlar ile en kısa sürede iletişime geçilecektir.

KAYDI ONAYLANAN TAKIMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Espor Haberleri

VCT 2024: Masters Shanghai Playofflar Devam Ediyor

Tarih:

on

Swiss formatı tamamlanan turnuva da G2, Team Heretics, Gen.G ve FUT Esports takımları playoff aşamasına geçerken kendi bölgelerini şampiyon tamamlayan Fnatic, 100T, Paper Rex ve EDG takımları seri başı olarak playoff aşamasında yer aldı. Playoff turunda ilk maçlar sonucu EDG ve Fnatic turnuvaya veda ederken 5. ve 6. olarak da Paper Rex ve temsilcimiz FUT Esport turnuvaya veda etmiş oldu.

Swiss Stage

Turnuva Ağacı ve Maç Takvimi

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

VCT 2024: Masters Shanghai Başlıyor

Tarih:

on

Temsilcimiz FUT Esports’un da yer aldığı Masters Shanghai 23 Mayıs Perşembe günü TSİ ile 11.00’da G2 vs T1 karşılaşmasıyla başlayacak. Günün ikinci karşılaşmasında ise temsilcimiz FUT Esports, FPX ile karşı karşıya gelecek Swiss formatında oynanacak grup maçlarının ardından 30 mayıs günü playoff aşamasıyla turnuva devam edecek.

Masters Shanghai Katılımcı Takımlar

Masters Shanghai Maçlar ve Turnuva Tablosu

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

League of Legends MSI 2024 Şampiyon GEN.G

Tarih:

on

MSI 2024 Finali LCK temsilcisi Gen.G ve LPL temsilcisi Bilibili Gaming arasında oynandı. Oldukça yakın geçen mücadelelerin ardından bo5 serisinden Gen.G 3-1 skor ile garip ayrılmayı başardı ve MSI 2024 şampiyonu oldu. Turnuvanın MVP‘si ise Gen.G support oyuncusu Son “Lehends” Si-woo olmayı başardı.

GEN.G ŞAMPİYONLUK YOLU VE OYNADIĞI MAÇLAR

Ayrıca Gen.G takımının efsane alt koridor oyuncusu Ruler‘ın takımdan ayrılığı sonrası göstereceği performans oldukça merak konusu olan Kim “Peyz” Su-hwan final mücadelesinin ikinci karşılaşmasında aldığı 28 kill ile bir uluslararası turnuvada en çok öldürme rekorunu kırdı.

Okumaya Devam ET

Popüler olan başlıklar