Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!
Leaderboard-Banner

Oyun Haberleri

Star Wars: Squadrons 2 Ekim’de Bizlerle

Zoccos Game

Tarih:

on

Star Wars Squadrons

Geçtiğimiz hafta sızan bir bilgiyle açığa çıkan Star Wars: Sqaudrons için resmi duyuru da geldi. Daha önce Project Maverick adıyla duyduğumuz oyunun Squadrons olduğunu da öğrendik bu vesileyle. Oyunun fragmanı ile birlikte çıkış tarihi de ilan edildi.

Oyun, Return of the Jedi sonrasındaki bir dönemde geçiyor. Yeni Star Wars oyununda Cumhuriyet veya İmparatorluk saflarında yerinizi alıp kokpitinize atlayacak, uzay savaşlarını yaşayabilieceğiz. Oyunun tek kişilik senaryo modu ve 5v5 online modunun bulunacağı belirtiliyor.

Kullandığımız uzay gemilerini geliştirebilecek, kozmetik veya oynanışa yönelik değişiklikler yapabileceğiz. PC, Xbox One ve PS4 arasında çapraz platform desteği sunulacağı da belirtilmiş; böylece farklı platformlardan arkadaşlarınızla da bir arada oynayabileceksiniz.

Star Wars: Squadrons Çıkış Tarihi

Oyun EA Motive tarafından geliştiriliyor. Çıkış tarihi de çok uzak değil, 2 Ekim’de oyun severlerle buluşacak ve Steam ve Epic Games 280 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.

Okumaya Devam ET
Yorum bırak

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Oyun Haberleri

Far Cry 6’dan Detaylar! İlk Görüntüler ve Çıkış Tarihi

Ubisoft ilk dijital konferansı olan Ubisoft Forward’da Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 6 hakkında detaylar açıklandı. Far Cry 6 18 Şubat 2021 tarihinde yayınlanacak.

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Far Cry 6

Ubisoft ilk dijital konferansı olan Ubisoft Forward’da Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 6’yı iki farklı videoyla tanıtıldı. Bildiğiniz gibi sosyal medyaya sızdırılan Far Cry 6 ile ilgili kapak resmi ve PS Store’un yaptığı hata Ubisoft Forward‘dan önce hepimizi oldukça heyecanlandırdı ve bir kadar da soru sorma içgüdümüzü tetiklemişti.

Far Cry 6 Çıkış Tarihi!

Far Cry 6

Ubisoft Forward’da yayınlanan iki farklı videoyla Far Cry 6 tanıtımını gerçekleştirdi.  Far Cry 6‘nın şu anda geliştirilmekte olduğunu ve Xbox Series X, PlayStation5, Xbox One, PlayStation4, Stadia ve Windows PC’de yalnızca Epic Games Store ve Uplay’de 18 Şubat 2021 tarihinde yayınlayacağını duyurdu.

Far Cry 6 açılış gösterimi hollywood filmlerini geride bırakacak cinsten bir açılıştı. Ünlü aktörler Giancarlo Esposito (The Mandalorian, Breaking Bad) ve Anthony Gonzalez (Coco) tarafından sergilenen performanslar, film ve televizyon bestecisi Pedro Bromfman (Narcos) tarafından düzenlenen bir fon müziği ve Emmy Ödülü sahibi Patrick Clair (Westworld, True Detective) tarafından yönetilen bir açılış sahnesiyle açılışını gerçekleştirdi.

“Ülkemiz bu el bombası gibidir… sen halkımızı sapasağlam kavrayıp tutman gerek yoksa hepimizin sonu bum.” – Anton Castillo.

Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen Far Cry 6, oyuncuları zamanın geçmişte kaldığı tropikal bir cennet olan Yara’da, günümüzde geçen bir gerilla devriminin merkezini canlandırıyor. Başkan Anton Castillo (Esposito), oğlu Diego’yu (Gonzalez) ayak izlerini takip etmek için eğitirken ülkesini eski ihtişamına geri döndürmeye ant içiyor. Ancak cennetin de bir bedeli var. Çünkü ülkesini zenginleştirmek demek, görüşüne ters düşenlere boyun eğdirmesi anlamına gelir. Bu kargaşa içindeki ada ülkesinde, oyuncular bir diktatörden kurtulmak için, kapıldıkları bu devrim rüzgarında, gerilla savaşının adrenalini ve kaosunu yaşayacaklar.

Ubisoft Toronto Hikaye Yönetmeni Navid Khavari: “Güçlü ve karmaşık hasımlar Far Cry’ın DNA’sının bir parçası, bu yüzden en başından beri bu karakterlerin kim olabileceği ve nasıl canlandırılacakları konusunda çıtayı yükseltmemiz gerektiğini biliyorduk” dedi ve sözlerine ek olarak “Giancarlo Esposito’nun ta kendisi de dahil olmak üzere böylesine inanılmaz yetenekli bir kadro ile çalışmak ve oyundaki düşmanlarımızı korkunç ama aynı zamanda derinden karmaşık birer karakter olarak nasıl somutlaştırdıklarını görmek, hayranlarınızla paylaşmak için sabırsızlandığım inanılmaz bir deneyim oldu.” diyerek oyun hakkında düşüncelerini paylaştı.

Oyuncular Dani Rojas’un erkek yada kız rolünde oynayabilecekler, kendisi Anton Castillo’ya karşı olan devrim rüzgarına kapılmış bir Kübade bulunan Yara yerlisidir. Dani olarak, oyuncular bir gerilla savaşçısı olup, balta girmemiş ormanlardan Yara’nın başkenti Esperanza’ya kadar, bütün bir ada ülkesini keşfederken bir birlik gücü haline getirecekler. Anton’un rejiminin ezici gücüne karşı başarılı olmak için, oyuncuların kullanacakları benzersiz yeni silahlar içeren bir cephane, yeni araçlar ve Fangs For Hire (Kiralık Dostlar)’dan oluşan ekipleri ve ekipmanları oyun içerisinde kullanacak.

Far Cry 6 Ekran Görüntüleri

Far Cry 6 Collector’s Edition İçerikleri

  • Standart Sürüm: Temel oyun.
  • Gold Edition: Temel oyun ve sezon kartı.
  • Ultimate Edition: Jungle Expedition paketi, Croc Hunter paketi ve Vice Pack bonus DLC dahil olmak üzere önceki tüm içerik.
  • Collector’s Edition: Kutu seti ile birlikte nihai baskı, çelik kitap kutusu, 64 sayfalık sanat kitabı, çıkartmalar, Chorizo ​​anahtarlık, film müziği, Yara haritası ve oyundan “Tostador” alev makinesi 72cm ekran modeli (montaj) gereklidir).

Okumaya Devam ET

Oyun Haberleri

Watch Dogs: Legion Çıkış Tarihi ve Genel Oynanış

Ubisoft, ilk dijital konferansı Ubisoft Forward’da Watch Dogs: Legion’un 29 Ekim 2020 tarihinde çıkaracağını duyurdu.

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Watch Dogs: Legion

Pandemi nedeniyle yapılamayan oyun fuarları Dijital ortamlara taşındı. Ubisoft‘un yaptığı Forward Dijital Etkinliğinde Watch Dogs: Legion’un çıkış tarihi ve genel oynanış duyuruları yapıldı.

Watch Dogs: Legion Çıkış Tarihi

Watch Dogs: Legion
Watch Dogs: Legion

Ubisoft, ilk dijital konferansı Ubisoft Forward‘da Watch Dogs: Legion’un 29 Ekim 2020 tarihinde Xbox Series X, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, Stadia, ve Windows PC’de Epic Games ve Uplay’de çıkacağı duyuruldu.

Günümüz ve ileri teknolojiyi harmanlayıp yep yeni bir konseptle geliştirilen Watch Dogs: Legion, oyunun arkasındaki stüdyo olan Ubisoft Toronto tarafından  “Play as Anyone” (Dilediğin Kişiyle Oyna) özelliğini sunuyor. Bu özellik sayesinde oyun içinde bulunan tüm Londra sakinlerini direniş ekibinize katabileceksiniz. Oyunun açık dünyasındaki her bir kişi örgütlenebilir ve oynanabilir, ayrı ayrı herkes benzersiz bir arka plana, kişiliğe ve becerilere sahiptirler. Watch Dogs: Legion ayrıca Xbox Series X’te tam ışın izleme desteğine sahip olacak ve Nvidia RTX donanımlı PC cihazlarında Londra sokaklarına gerçek zamanlı ışın izleme yansımaları getirecek ve PlayStation 5 üzerinde hakim kontrol sistemine sahip olacak.

Watch Dogs: Legion Genel Oynanış ve Hikaye

Watch Dogs: Legion’da Londra bir çöküş ile yüzleşiyor. Çalkantılı bir Londra’nın artan huzursuzluğunun ortasında, Zero-Day olarak bilinen gizemli bir varlık, Londra’daki düzenli bombalamalar için gizli yeraltı direniş grubu DedSec’i suçladı. Sonrasında, Londra’nın karanlık köşelerinden gelen suçlu fırsatçılar yetki sahibi oldu ve yenik bir hükümetin bıraktığı boşluğu doldurdu. Bir DedSec üyesi olarak, oyuncuların Watch Dogs: Legion’da, sadistler, paralı askerler, siber suçlular ve daha fazlası gibi sıra dışı suçlulara karşı çıkacakları için, çeşitli durumlara hazırlıklı olmaları gerekir. Oyuncular bu suçlu fırsatçıları alt etmek, Londra’yı kurtarmak ve Zero-Day’in arkasındaki gizemi ortaya çıkarmak için DedSec direnişlerine yeni üyeler örgütlenmelidir.

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion, oyuncuların Dedsec Direnişinin bir parçası olmaları için açık dünyada görebilecekleri herkesi örgütlemesine izin veriyor, bir anda 40 karaktere kadar üye, ekibinizin bir parçası olabilir. Londra ortamı, oyunculara Direniş ekipleri için her türlü karakteri örgütlemek için bir temel sağlıyor: MI6 ajanından sert bir “bare knuckle” dövüşçüsüne, zeki bir hackerdan kaçış şoförüne, futbol holiganından bankta oturan yaşlı bir nineye. Oyuncular, kadrolarından herhangi bir karakterle oynayabilir ve tercihlerine göre farklı durumlara yaklaşabilirler. Örneğin; havadan müdahale etmek için bir inşaat işçisi olarak bir kargo dronu üzerinde ilerleyerek veya karadan yaklaşmak için bir casus olarak silah bozan bir saat ve roket atar bir aracın prototipi gibi yüksek teknolojili cihazlar kullanarak, seçim her zaman oyuncuya bırakılacak.

Watch Dogs: Legionı Epic Games üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

Okumaya Devam ET

Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Valhalla’nın Oynanış ve Çıkış tarihi duyuruldu!

Assassin’s Creed Valhalla’nın çıkış tarihi ve oynanış görüntüleri Ubisoft Forward Dİjİtal konferansında duyuruldu. Yeni nesil konsollar İle birlikte çıkacak.

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

Assassin's Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla için daha önce de duyurduğumuz gibi görüntüler sızmıştı ve heyecan ile Ubisoft Forward konferansını bekliyorduk. Beklenen haber duyuruldu ve Ubisoft Forward konferansında Assassin’s Creed Valhalla’nın çıkış tarihi duyuruldu.

Assassin’s Creed Valhalla Ne Zaman Çıkacak!

Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft Forward konferansında Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Assassin’s Creed Valhalla’nın tüm dünyada 17 Kasım 2020 tarihinde Xbox One, PlayStation4, Stadia ve Windows PC’de Epic Games Store ve Ubisoft Store’da çıkacağını öğrendik.

Assassin’s Creed Valhalla Xbox Series X ve PlayStation5’te de konsollar satışı ile aynı anda çıakcak.Ubisoft Forward dijital konferansta Assassin’s Creed Valhalla’nın geriye dönük olarak yada yeni çıkacak olan konsolar için uyumlu olduğunu açıkladılar. Xbox One veya PlayStation4 için satın alan oyuncular, oyunlarını yeni nesle Xbox Series X ve PlayStation5 de oyunu oynayabilecekler.

Assassin’s Creed Valhalla Oynanış

Assassin's Creed Valhalla

Hatırlarsanız Assassin’s Creed Valhalla‘nın oynanış videolarının sızdırılmıştı ve oynanış hakkında bir çok ipucu vermişti. Fakat bir çok kanal tarafından asılsız olduğu yönünde haberler çıkmıştı.

Ubisoft Forward dijital konferansta gösterilen yeni oynanış, oyuncuların çift silah kuşanma, akın etme, saldırılar düzenleme ve açık dünya etkinlikleri de dahil olmak üzere keyif alabilecekleri yeni özellikleri gösteriyor. Akınlar, Assassin’s Creed’de daha önce bulunan her şeyden daha aksiyon dolu ve acımasız olacak, oyuncular düşmanları ezmeye, parçalamaya ve başlarını kesmeye izin veren yeni şiddet dolu bir çatışma sisteminden yararlanabilecekler. Eivor, Assassin’s Creed’de şimdiye kadar görülmemiş çok çeşitliliğe sahip düşmanlara karşı baltaları, kılıçları ve hatta kalkanları çift elle kullanabilecek. Ek olarak, Gizli Bıçağın geri dönüşü, Eivor’un hedefleri ölümcül bir hassasiyetle suikast etmesine izin verir.

Assassin’s Creed Valhalla’yı Epic Games üzerinde ön sipariş verebilirsiniz.

Okumaya Devam ET

Trend