Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Espor Haberleri

İşte Şampiyon! Valorant Turnuvası Sonuçları

Valorant turnuvasını 1. olarak tamamlayıp SteelSeries Apex Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi hediyelerini teslim aldılar.

Tarih:

on

Duyurusu 23 Şubat günü yapılan STEELSERİES ZOCCO’S VALORANT TURNUVASI “Offline – 5v5 Takım” karşılaşma düzeniyle organize edildi.  ZOCCO’S GAME bünyesindeki yüksek performanslı oyun bilgisayarları konfigüre edilerek 32 takım için eşitlik koşulları sağlandı. Yoğun katılım talebi sonucunda listeye giren takımlar; turnuva günü, 6 Mart 2022, saat 10:00 itibariyle kura ile eşleştirilip, Zocco’s arenasında pozisyonunu aldı.

Tüm oyunlar başlasın!

Seyirci katılımına da açık olarak başlayan Steelseries Zocco’s Valorant Turnuvası heyecanlı ilk tur karşılaşmalarıyla başladı.

Sakinlik yerini mücadele ruhuna terk etmeye, adrenalin tüm vücuda yayılmaya başladıkça; ödüle giden yolda stratejik bağrışmalar, heyecanlı sıçramalar, bir yanda zafer haykırışı atanlar diğer yanda masayı yumruklayanlar… Steelseries sponsorluğuyla düzenlenen, Zocco’s Game uzmanlığıyla kurulan turnuva alanı çok geçmeden rekabetin kokusuyla sarmalanmıştı.

Valorant Turnuvasında Steelseries ödüllerine giden yol

Steelseries sponsorluğuyla düzenlenen Valorant turnuvası, 20 bin TL değerindeki Steelseries oyuncu ekipmanları ödülleriyle taçlandırıldı.

Valorant Turnuvası katılımcı takımları: “Takens, Daima Haklılar, Ggo W0zzip#Love, Başakşehir Espor, Sıde Other, Tek Atarım, Crax, Warrıor Heads, Bbl Crispy#Xxx, Escuro Esports, Dark Wırards, Youth Actıon Tacıturn, Res, Berkanege#Karma, Revioustarz#Lidia, Team Lonely, Slt Tré #777, Hyperıon, Köşem Büfe, Team Pızza, A1cs#0001, Ixmarıt, Dreamers, Shn Erenntt # K1ng, Team Valars, Populus, Team Farklı, B1ts, Hunters, Dızcord, No Joke, Braves, No Name Usa, Efsane Milan Kadrosu” için ödüle giden yolda kıyasıya karşılaşmalar nasıl şekillendi?

Steelseries Zocco’s Valorant Turnuvası Takım Eşleşmeleri
Steelseries Zocco’s Valorant Turnuvası Takım Eşleşmeleri
Turnuva Steelseries oyuncu ekipmanları ödülleriyle taçlandırıldı.
Turnuva Steelseries oyuncu ekipmanları ödülleriyle taçlandırıldı.

Kıyasıya mücadele

Espor takımları tüm karşılaşmalarda kıyasıya savaşırken, takip eden izleyenlerce de heyecan yaratan bir süreç yaşandı.


Kazananlar kim oldu?

Steelseries Zocco’s Valorant Turnuvası kazanan oyunculara ödülleri, Steelseries Türkiye Pazarlama Müdürü Barış KAHRAMAN tarafından takdim edildi.

4. Olan takım: B1TS HUNTERS

Turnuvayı; takım üyeleri Uğur Erdil, Yusuf Karatepe, Bilal Gürkan Şanlı, Kerem Karatepe, Halitcan Şengün ile B1TS HUNTERS takımı 4. olarak tamamlayıp SteelSeries Qck+ Mousepad hediyelerini teslim aldılar.

3. Olan takım: Başakşehir Espor

Turnuvayı; takım üyeleri Ömer Enginbağ, Beytullah Emin Dolgari Muhammed Orhan Tepe, İrfancan Çakıl, Kenan Güneş ile BAŞAKŞEHİR ESPOR takımı 3. olarak tamamlayıp SteelSeries Aerox 3 RGB Kablolu Oyuncu Faresi hediyelerini teslim aldılar.

2. Olan takım: Dreamers

Turnuvayı; takım üyeleri Mete Taner Aydın, Kerem Çağlayan, Bora Savaş, Ömer Merdivan, Mert Savaş ile DREAMERS takımı 2. olarak tamamlayıp SteelSeries Arctis 5 Oyuncu Kulaklığı hediyelerini teslim aldılar.


1. Olan takım: Erzincan Gaming

Turnuvayı; takım üyeleri Enes Beşpınar, Kaan Akgül, Eren Topcu, Anıl Akgün, Erdem Akbulut ile ERZİNCAN GAMING takımı 1. olarak tamamlayıp SteelSeries Apex Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi hediyelerini teslim aldılar.

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Turnuva şampiyonu espor takımlarına meydan okudu! - Zocco's Game

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Espor Haberleri

2022 League of Legends Türkiye Şampiyonu Denizbank İstanbul Wildcats

Tarih:

on

Yazar:

İzmir’de harika bir seyirci topluluğun önünde oynanan final mücadelesi 3-2 Denizbank İstanbul Wildcats üstünlüğü ile tamamlandı. Açılışta Reynmen sahne alırken yüzlerce taraftar Fenerbahçe Espor ve Denizbank İstanbul Wildcats adına tezahüratlarda bulundu.

5 MAÇLIK SERİ NEFES KESTİ

Fenerbahçe Espor, 2022 Türkiye Büyük Finali’nde ilk mücadeleden dominant bir oyunla 1-0 öne geçerek başladı. İkinci oyunda bu kez kontrolü eline alan DenizBank İstanbul Wildcats skoru 1-1’e getirdi. Üçüncü oyunda da DenizBank İstanbul Wildcats galibiyete ulaşırken seri 2-1’e gelmiş oldu. Dördüncü oyun tam 43.50 dakika sürerken Fenerbahçe Espor, takım savaşlarını daha iyi oynayan taraf oldu ve büyük heyecan 5. ve son maça taşınmış oldu. Silver Scrapes eşliğinde 5.maça geçilirken DenizBank İstanbul Wildcats oyunun genel hakimi konumundaydı ancak takım savaşlarını oldukça etkili oynan Fenerbahçe Espor oyunda kalmayı başarsa da özellik Holyphoenix Nilah tercihi ile damga vurdu fightlarda Yuumi ile beraber takımını sırtlayan Holyphoenix son savaşta ayakta kalmayı başardı ve takımını 2022 Türkiye Büyük Finali Şampiyonu yapmayı başardı. Bu sonuçla beraber Worlds 2022‘de ülkemizi temsil etme hakkını DenizBank İstanbul Wildcats kazanmış oldu.

Finalin En Değerli Oyuncusu Ödülü ise Tolga “Serin” Ölmez tarafından kazanıldı.

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

VCT Istanbul 2022 NA Yükseliyor!

Tarih:

on

Yazar:

Valorant Champions 2022 playoff aşamalarının ilk maçları tamamlandı. DRX ve LOUD ekiplerinin ardından NA vs EMEA mücadelelerinde NA takımları 2 karşılaşmayı da kazanmayı başardı. OpTic Gaming ve XSET yoluna üst turdan devam ederken EMEA temsilcileri ve Leviatan lower bracket kısmından turnuvaya devam edecekler.

Playoffların ilk gününde LOUD 12-5 geriden geldiği mücadeleden 14-12 ardından da 13-6’lık ikinci harita ile Leviatan karşısından 2-0 galip ayrılmayı başaran taraf oldu.

İkinci karşılaşma ise inanılmaz bir ASCENT haritasıan sahne oldu. Önce FPX geriden gelerek maçı uzatmalara taşıdı sonrasında Ardiis inanılmaz bir clutch ile takımını öne geçirdi ancak bu kez DRX tarafında stax harika bir clutch ile takımını oyunda tuttu. Muhteşem bir mücadeleye sahne olan karşılaşma 19-17 ve 13-5’lik skorlarla 2-0 DRX üstünlüğü ile tamamlanmış oldu.

NA 2-0 EMEA

Playoffların ikinci gününde yay ve Cryo fırtına gibi estiler. İlk seride Team Liquid 1-0 öne geçmeyi başarmış olsada OpTic Gaming önce kendi haritasını kazandı ve seriyi 1-1’e getirdi. Son harita ise yay için bir gösteriye dönüştü 30/9/2’lik Chamber performansı ile takımını üst tura taşımayı başarmış oldu. İkinci seride Cryo önce PEARL haritasında 26/11/1 ile damga vurdu sonrasında geriye düştükleri FRACTURE’da oyuna dahil olarak takımının geri dönmesi sağladı ve XSET 13-8 13-11 ile FNATIC ekibini mağlup etmiş oldu. Bu karşılaşmalar sonucu NA temsilcileri üst turda birbirleriyle eşleşirken EMEA temsilcileri Lower Bracket kısmından yollarına devam edecekler.

OpTic Gaming 2-1 Team Liquid

XSET 2-0 FNATIC

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

FUT Esports ve Nova Esports Ortaklığını Duyurdu

Tarih:

on

Yazar:

FUT EsportsHEDEF DÜNYA ŞAMPİYONASI” parolası ile beraber Honor of Kings sahnesine Nova Esports ile beraber girdiğini duyurdu.

Nova Esports özellikle mobil espor sektöründe adından çokça bahsettirmiş bir çok şampiyonluğa imza atmış bir ekip olarak öne çıkıyor. Son olarak Wild Rift Icons Global Championship 2022‘de şampiyon olarak $640,000 ödülü kazanmayı başaran ekip Honor of Kings sahnesinde de FUT Esports ile beraber güzel işlere imza atmalarını bekliyoruz.

Okumaya Devam ET

Popüler olan başlıklar