Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!
Turnuva şampiyonu espor takımlarına meydan okudu! Turnuva şampiyonu espor takımlarına meydan okudu!

Espor Haberleri

Turnuva şampiyonu espor takımlarına meydan okudu!

Glorious Zocco’s Turnuvası şampiyonu “Kün Fe Yekün” espor takımı İstanbul’daki tüm espor takımlarına meydan okudu!

Tarih:

on

Zocco’s Oyun Merkezi dün (27.03.2022) itibari ile Glorious Türkiye sponsorluğuyla düzenlediği Valorant turnuvasını tamamladı. Yeni teknoloji çağının gelişen ve hızla kitleleri etkileyen espor dünyası, Türkiye’de sektörel olguya dönüşmiş durumda. Ülkemizdeki gelişimler göze çarparken, Zocco’s Oyun Merkezi pandemi sonrası başlatmış olduğu turnuvalar serisi ile sektördeki uzmanlığını pekiştirmeye kararlı.

Espor harekete geçti

Pandemi dönemiyle kısa bir süreliğine durağanlık yaşayan espor sektörü harekete geçti!

Espor takımları için turnuva ödülleri ve turnuva takipçileri için turnuva çekiliş organizasyonuyla; Türkiye çapında 100 Bini aşkın ve alan içinde yüzlerce espor seveniyle etkileşime ulaştı. Zocco’s Oyun Merkezi, ikinci turnuva organizasyonunu Glorious Türkiye markasının sponsorluğuyla düzenleyerek yine heyecanlı bir güne imza atmış oldu.

Turnuva Süperlig formunda karşılaşmalar…

Katılımın ve turnuva takipçilerinin ilgisi yüksekti. Glorious Zocco’s Turnuvası, bir önceki turnuvada dereceye giren; Erzincan Game, Dreamers, Başakşehir Espor, B1TS HUNTERS takımlarının da katılımı Süperlig formunda karşılaşmalara sahne oldu.

Önceki turnuvada derece yapan espor takımlarının ve yeni katılım gösteren takımlarla turnuvada neler yaşanacağı merak konusuydu.

Oyun “sert” başladı!

Heyecanın zirveye çıktığı turnuvanın ilk tur karşılaşmalarında; ERZİNCAN GAMING takımının DABÜLÜ takımına ve B1TS HUNTERS takımının KCESPOR takımına elenmesiyle oyun sert başladı!

Zorlu, ter döktüren, haykırışlar ve taktiklerin havada uçtuğu turnuva karşılaşmaları olacağı anlaşıldı.

Tüm gün süren turnuva karşılaşmaları ve skorlar:

Glorious ödülleri

Glorious Türkiye sponsorluğuyla dereceye ulaşan takımlar ödülleri teslim aldı.

Şampiyon: Kün Fe Yekün

Kün Fe Yekün” espor takımı iddialı şekilde turnuvaya katılmıştı. Zorlanmadan finale ulaşırken, önceki turnuva ikincisi Dreamers Espor Takımıyla karşılaştı… Rekabeti 13 – 9 skorla kazanan ekip, yeni turnuvalar için İstanbul’daki tüm espor takımlarına meydan okudu!

İstanbul’daki tüm espor takımlarına meydan okudu!

Rekabeti 13 – 9 skorla kazanan ekip, yeni turnuvalar için İstanbul’daki tüm espor takımlarına meydan okudu!

İkincilik yine Dreamers’da!

Önceki turnuvanın ikincisi Dreamer Espor takımı, ilk karşılaşmasıda önceki turnuvanın üçüncüsü Başakşehir Espor takımıyla eşleşti. Sonrasında çok zorlu rakiplerini eleyerek finale ulaşan ekip, ikinci olarak turnuvayı tamamladı.

Açık randevu!

Başarılı ve iddialı ekip, rakiplerine “sonraki turnuva” için buradayız dedi.

Üçüncülüğü “Küçükçekmece Espor” aldı

Önceki turnuvanın dördüncüsü B1TS HUNTERS takımını eleyerek turnuvaya başlayan ekip, üyelerinden birinin kolu kırık olmasına rağmen başarılı bir performans göstererek dereceye girdi.

Başarılı ekip

Zorlu karşılaşmaların üstesinden geldiler.


Turnuvanın akışı Zocco’s TV’de yer alacaktır. Mutlaka Abone olun!

Espor Haberleri

PGL CS2 Major Copenhagen Şampiyon NAVI

Tarih:

on

Natus Vincere, Counter-Strike tarihindeki üçüncü en yüksek eş zamanlı izleyici sayısına ulaşılan anlık 1,8 milyondan fazla izleyiciye sahne alan son derece eğlenceli bir seride FaZe ‘yi yenerek PGL Major Kopenhag’ı kazandı

Bir süre için zafer NAVI’nin elinden kaçacak gibi görünüyordu.  FaZe‘nin harita seçimini kazanmayı başardılar, ancak kendi seçimlerinde adeta yok edildiler. Ancak çoğu takımın çökeceği yerde NAVI, Valeriy”b1t“Vakhovskiy ‘nin Inferno’da muhteşem performansla karşılık verdi. ve Justinas “jL” Lekavicius ‘in de haritada ki etkili oyunu 13-3’lük hezimete götürürken hariyayı ikili 43 frag katkısıyla oynadı. Ayrıca Litvanyalı oyuncu Justinas “jL” Lekavicius finalde 1.23 reytingle harika bir turnuva geçirerek ilk MVP madalyasını kazandı.

NAVI 2-1 FAZE

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

PGL CS2 Major Copenhagen 2024 Playofflar Başladı

Tarih:

on

CS2’nin ilk Majör turnuvasında temsilcimiz Eternal Fire’ında bulunduğu playofflara kalmayı başaran son takımlar Faze, Navi ve G2 oldu. Karşılaşmalar Perşembe ve Cuma günü Danimarka’nın Kopenhag şehrinde ROYAL ARENA’da oynanacak.

 

ETERNAL FIRE SAHNE ALIYOR

Perşembe Günü TSİ ile 19.00′ da Cloud9 vs Vitality mücadelesiyle başlayan çeyrek final heyecanını IEM Katowice büyük finalinin rövanşında Faze vs Spirit karşılaşması takip etti. Çeyrek finaller Cuma günü oynanacak 2 karşılaşma ile devam edecek. Temsilcimiz Eternal Fire TSİ ile 19:00’da Navi ile mücade edecek ardından son çeyrek finalde Mouz vs G2 karşı karşıya gelecek.

Çeyrek Final Maçları ve Turnuva Fikstürü

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

VCT 2024: Masters Madrid Şampiyon SENTINELS

Tarih:

on

VCT’nin bugüne kadar gördüğü en iyi finallerden birinde Sentinels ve GenG beş haritada beş saat boyunca kıyasıya mücadele etti. Breeze, Bind, Split ve Ascent haritalarında başa baş geçen mücadeleler sonunda turnuva Sentinel’in Icebox’taki zaferi ve şampiyonluğuyla sonuçlandı.

Gen.G playofflardaki bir önceki eşleşmede altı silahlı round galibiyeti ve hem Split hem de Breeze’deki baskın performansıyla kazanmıştı.Bu kez, Sentinels’in intikam için dişe diş mücadele ettiği çok daha çekişmeli bir karşılaşma oldu.

 

Sentinels 3-2 Gen.G

Müthiş final GEN.G’nin seçimi olan Breeze haritasında başladı ve baştan sona kendi haritasını iyi oynayan GEN.G haritadan 13-8 galip ayrılarak seriyi 1-0 yaptı. İkinci harita Sentinels takımının seçini Bind olurken müthiş bir mücadeleye sahne oldu ancak Sentinels kendi haritasında hata yapmadı  ve  14-12 ile seriyi 1-1’e getirdi. Üçüncü harita tekrardan GEN.G’nin seçimi Ascent olarak oynanırken ilk haritaya oldukça benzer şekilde baştan sona iyi oynayan GENG.G 13-8 ile seriyi 2-1 yaptı ve şampiyonluk öncesi önünde sadece 1 harita kalmış oldu. 4. harita Sentinels’in seçimi Split olarak oynanırken bu kez haritayı önde götüren taraf Sentinels ekibi oldu ve 13-10 ile beraber şampiyonluğu son haritaya taşımayı başardılar. Son harita Icebox olarak oynanırken ilk yarıyı 7-5 karşılaşmayıda 13-6 kazanan Sentinels Valorant Master Madrid’de şampiyonluğa ulaşmış oldu.

Okumaya Devam ET

Popüler olan başlıklar