Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Espor Haberleri

MSL, oskar ve suNny Önderliğinde ki TITANS Duyuruldu!

Tarih:

on

Mathias ‘MSL’ Lauridsen önderliğinde ki kadro artık resmi bir organizasyona sahip.

İsviçre merkezli yeni bir organizasyon olan TITANS şu anda sadece CSGO tarafında boy gösteriyor takımın gelecek planlarında espor takım yelpazelerini genişletmek yer alıyor.

TITANS ekibi 2021 Nisan ayında Robin “flusha” Rönnquist ve Miikka “suNny” Kemppi tarafından hayata geçirilen GORILLAZ ekibinin temellerini taşıyor. Umuyoruz ki TITANS ekibi başarısız sonuçlar ile sayısız oyuncu değişikliğine giden GORILLAZ takımı ile aynı kaderi paylaşmaz.

TITANS kadrosunu MSL, suNny ve oskar dışında özellikle Gambit Youngsters ekibinde kendisini göstermiş 20 yaşında ki Estonyalı oyuncu Anton ‘supra’ Tšernobai ve Copenhagen Flames adı altında da mücadele etmiş Magnus ‘Nodios’ Olsen tamamlıyor. Koçları ise daha önce MOUZ ve HellRaisers gibi büyük organizasyonlarda da koçluk yapmış tecrübeli isim Sergey ‘lmbt’ Bezhanov olacak.

MSL Konuyla ilgili bir tweet atarak hislerini de dile getirmeyi ihmal etmedi.

Güncel TITANS Kadrosu

Finland Miikka “⁠suNny⁠” Kemppi
Czech Republic Tomáš “⁠oskar⁠” Šťastný
Denmark Mathias “⁠MSL⁠” Lauridsen
Estonia Anton “⁠supra⁠” Tšernobai
Denmark Magnus “⁠Nodios⁠” Olsen

Ukraine Sergey “⁠lmbt⁠” Bezhanov (coach)

Yorum bırak

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Espor Haberleri

Red Bull Home Ground Türkiye Kapalı Elemeleri’ne Davet Alan Takımlar Belli Oldu

Tarih:

on

Yazar:

9 Aralık tarihinde 3.serisi başlayacak olan Red Bull Home Ground Valorant Turnuvası 6 takım davet usulü 1 takım Avrupa elemesinden ve 1 takımda Türkiye elemesinden olmak üzere 8 takım ile oynanacak.

Turnuvanın önceki serilerini sırasıyla G2 Esports ve Team Liquid kazanırken Türkiyeyi ilk turnuvada FUT Esports ikinci turnuvada ise SuperMassive Blaze ve FUT Esports takımları temsil etmişti.

Flank Esports’un haberine göre Türkiye kapalı elemesi için davet alan takımlar belli oldu.

Red Bull Home Ground Türkiye Kapalı Eleme Davet Alan Takımlar

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

Valorant Son Şans Elemeleri Heyecan Artıyor!

Tarih:

on

Yazar:

Valorant Champions İstanbul’a gidecek son takımların belirlendiği turnuvalarda heyecan artmaya devam ediyor.

Amerika bölgesinde dört günlük aranın ardından heyecan 12 Ağustos günü 100T vs Sentinels karşılaşması ile geri dönüyor.

Avrupa bölgesinde temsilcilerimiz BBL Esports ve cNed’li ACEND turnuvaya veda ettiler ve Champions İstanbul‘a katılma şansları kalmadı. FPX ve Fnatic turnuvaya gitmeyi garantileyen ekiplerken Alfajer ülkemizi temsil edecek tek isim durumunda. Turnuva Upper Semifinals maçları OG LDNUTD vs M3 Champions ve Team Liquid vs NAVI ile devam edecek.

Kuzey Amerika bölgesinde FUSION ve E-Xolos LAZER turnuvaya veda ederken FURIA ve KRU Esports Upper Bracket finalinde karşı karşıya gelecekler. Lower Bracket tarafında ise Keyd Stars vs NiP ve 9z Team vs TBK Esports turnuvadan elenmemek için karşı karşıya gelecekler.

Asya bölgesi tarafında ise Çin temsilcisi Edward Gaming Japonya temsilcileri REJECT, Crazy Raccoon ve NORTHEPTION turnuvayı önde götürürken istediğini bulamayan Kore temsilcileri On Sla2ers vs Maru Gaming, DAMWON Gaming vs Çin temsilcisi KONE eSC elenmemek için karşı karşıya gelecekler.

APAC bölgesi ise şampiyonunu belirleyen ilk bölge olarak Champions İstanbul‘un başlangıç tarihini beklemekte. APAC Bölgesini BOOM Esports temsil edecek.

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

Galatasaray Espor Valorant Kadrosunda AYRILIK!

Tarih:

on

Yazar:

Geçtiğimiz günlerde Ömer”iroh“Çakıldeveli ile yollarını ayıran Galatasaray Espor koçluk görevini üstlenen Tolunay”Jonsyp“Pınarlı ile yollarını ayırdığını duyurdu. Gelen duyumlar Eternal Fire bünyesinden ayrılan Timur”bishop“Şengül ile koçluk için anlaşacakları yönünde.

Güncel Galatarasay Espor Kadrosu

  • Cenk “CombatRy” Erşahin
  • Kadri “Docent” Vatandaş
  • Can “Touven” Eryıldız

Okumaya Devam ET

Popüler olan başlıklar