Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Espor Haberleri

VALORANT Regional Leagues Finals Playoff Zamanı

Tarih:

on

VALORANT Regional Leagues Finals‘da 31 Temmuz günü oynanan karşılaşmalar ile grup aşaması tamamlandı.

CIS bölgesinden herhangi bir takımın katılamıyor olması sebebiyle 7 takım ile oynanan turnuva da A grubu orijinal format da oynanırken B grubu ise 3 takımlı grup formatını alarak oynandı.

A GRUBU

Case Esports, EXCEL, Team Vitality ve TENSTAR takımlarının yer aldığı bu grup da turnuvanın favorisi olarak gösterilen EXCEL galibiyet dahi alamazken Case Esports lider Team Vitality ise ikinci olarak gruptan çıkmayı başardılar.

Grup özelinde turnuvaya çok kötü başlayan Team Vitality ilk karşılaşmada TENSTAR ekibine 13-8 ve 13-2’lik skorlar ile mağlup oldu. Elimination ve Decider karşılaşmalarında kendini bulan Team Vitality önce EXCEL ekibini 13-10 14-12’lik skorlarla turnuva dışına itti daha sonra ilk maçın rövanşında TENSTAR ekibine karşı BIND haritasında 11-2’den geri dönerek karşılaşmadan 13-11 seriden ise BREEZE haritasını da 13-9 kazanarak 2-0 galip ayrıldı ve kendini playoff aşamasına atmayı başardı.

Team Vitality vs TENSTAR

B GRUBU

MENA temsilcisi Team Falcons, DACH temsilcisi Angry Titans ve temsilcimiz FUT Esports‘un karşılaştığı A grubunda Team Falcons önce Angry Titans ekibine 13-5, 8-13, 9-13’lük skorlarla 2-1 mağlup oldu. Sonraki karşılaşmada temsilcimiz FUT Esports‘a diş geçiremeyerek 4-13, 6-13’lük skorlarla 2-0 mağlup olarak turnuvaya grup aşamasında veda etti. Grup liderini belirlemek için oynanan mücadelede temsilcimiz FUT Esports önce kendini seçtiği HAVEN haritasında 13-8 daha sonra Angry Titans ekibinin seçtiği harita olan SPLIT‘de 14-12 galip gelerek mücadelen 2-0 galip ayrıldı ve grup aşamasını lider tamamladı. qw1‘nin SPLIT üzerinde ki inanılmaz Chamber perfomansı ise bahsedilmesi gereken bir diğer detay qw1 30/13/2 +17 KDA‘lık performansıyla galibiyette başrol oynayan isim oldu.

FUT Esport vs Angry Titans

Playoff Eşleşmeleri

2 Ağustos günü oynanacak mücadelelerde ilk karşılaşma Case Esport ile Angry Titans arasında ikinci mücadele ise temsilcimiz FUT Esports ve Team Vitality arasında oynanacak. Temsilcimiz FUT Esports‘a final yolunda başarılar diliyoruz ve turnuvayı şampiyon bitirmesini ümit ediyoruz.

Yorum bırak

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Espor Haberleri

Red Bull Home Ground Türkiye Kapalı Elemeleri’ne Davet Alan Takımlar Belli Oldu

Tarih:

on

Yazar:

9 Aralık tarihinde 3.serisi başlayacak olan Red Bull Home Ground Valorant Turnuvası 6 takım davet usulü 1 takım Avrupa elemesinden ve 1 takımda Türkiye elemesinden olmak üzere 8 takım ile oynanacak.

Turnuvanın önceki serilerini sırasıyla G2 Esports ve Team Liquid kazanırken Türkiyeyi ilk turnuvada FUT Esports ikinci turnuvada ise SuperMassive Blaze ve FUT Esports takımları temsil etmişti.

Flank Esports’un haberine göre Türkiye kapalı elemesi için davet alan takımlar belli oldu.

Red Bull Home Ground Türkiye Kapalı Eleme Davet Alan Takımlar

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

Valorant Son Şans Elemeleri Heyecan Artıyor!

Tarih:

on

Yazar:

Valorant Champions İstanbul’a gidecek son takımların belirlendiği turnuvalarda heyecan artmaya devam ediyor.

Amerika bölgesinde dört günlük aranın ardından heyecan 12 Ağustos günü 100T vs Sentinels karşılaşması ile geri dönüyor.

Avrupa bölgesinde temsilcilerimiz BBL Esports ve cNed’li ACEND turnuvaya veda ettiler ve Champions İstanbul‘a katılma şansları kalmadı. FPX ve Fnatic turnuvaya gitmeyi garantileyen ekiplerken Alfajer ülkemizi temsil edecek tek isim durumunda. Turnuva Upper Semifinals maçları OG LDNUTD vs M3 Champions ve Team Liquid vs NAVI ile devam edecek.

Kuzey Amerika bölgesinde FUSION ve E-Xolos LAZER turnuvaya veda ederken FURIA ve KRU Esports Upper Bracket finalinde karşı karşıya gelecekler. Lower Bracket tarafında ise Keyd Stars vs NiP ve 9z Team vs TBK Esports turnuvadan elenmemek için karşı karşıya gelecekler.

Asya bölgesi tarafında ise Çin temsilcisi Edward Gaming Japonya temsilcileri REJECT, Crazy Raccoon ve NORTHEPTION turnuvayı önde götürürken istediğini bulamayan Kore temsilcileri On Sla2ers vs Maru Gaming, DAMWON Gaming vs Çin temsilcisi KONE eSC elenmemek için karşı karşıya gelecekler.

APAC bölgesi ise şampiyonunu belirleyen ilk bölge olarak Champions İstanbul‘un başlangıç tarihini beklemekte. APAC Bölgesini BOOM Esports temsil edecek.

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

Galatasaray Espor Valorant Kadrosunda AYRILIK!

Tarih:

on

Yazar:

Geçtiğimiz günlerde Ömer”iroh“Çakıldeveli ile yollarını ayıran Galatasaray Espor koçluk görevini üstlenen Tolunay”Jonsyp“Pınarlı ile yollarını ayırdığını duyurdu. Gelen duyumlar Eternal Fire bünyesinden ayrılan Timur”bishop“Şengül ile koçluk için anlaşacakları yönünde.

Güncel Galatarasay Espor Kadrosu

  • Cenk “CombatRy” Erşahin
  • Kadri “Docent” Vatandaş
  • Can “Touven” Eryıldız

Okumaya Devam ET

Popüler olan başlıklar