Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Espor Haberleri

VALORANT KAPALI BETASI BÜYÜK BİR PATLAMA ETKİSİ YARATTI!

Tarih:

on

VALORANT

Riot Games’in FPS oyunu olan Valorant, kapalı betasının ilk çıktığı günden beri oyuncuların gözdesi olma yolunda ilerleyişini sürdürüyor.  Riot Games’in S takısının sonunda hakkını verdiğini görmeye başladık. Geçtiğimiz aylarda açıkladıkları oyunları ve modları birer birer çıkaran ve her çıkardığı oyunun ardından yeni bir hype oluşturmaya başladı. Oyun açıldığından itibaren yayın konusunda tamamen patlama etkisine yol açtı. Çoğu yayıncının Valorant yayını açması, büyük bir kitlenin oluşmasına yol açtı.

Hala haberi olmayan varsa oyunun kapalı betasına erişim sınırlı sayıda. Oyunun kapalı betasına erişmeniz için ilk olarak bir Riot hesabına ihtiyacınız var. Riot hesabından sonra, twitch.tv üzerinden Valorant yayını yapan kanalları izleyerek kapalı beta düşürme şansına erişebilirsiniz. Fakat izlemeden önce twitch hesabınız ile Riot Games hesabınızı bağlamanız gerekiyor.

Valorant’a Nasıl Sahip Olurum?

Bu link üzerinden yapabilirsiniz. Ardından yayınlarında drop etkin olan yayıncıları izleyerek kapalı beta erişimini elde etme ihtimaline sahipsiniz.

Çıktığı günden beri yapılan yayınlarda toplamda anlık  1.7M izlenme oranına kadar yükselmeyi başaran Valorant, uzun zaman sonra büyük bir topluluğu tek çatı altına toplamayı başardı

Yorum bırak

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor Haberleri

VCT 2024: Masters Shanghai Playofflar Devam Ediyor

Tarih:

on

Swiss formatı tamamlanan turnuva da G2, Team Heretics, Gen.G ve FUT Esports takımları playoff aşamasına geçerken kendi bölgelerini şampiyon tamamlayan Fnatic, 100T, Paper Rex ve EDG takımları seri başı olarak playoff aşamasında yer aldı. Playoff turunda ilk maçlar sonucu EDG ve Fnatic turnuvaya veda ederken 5. ve 6. olarak da Paper Rex ve temsilcimiz FUT Esport turnuvaya veda etmiş oldu.

Swiss Stage

Turnuva Ağacı ve Maç Takvimi

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

VCT 2024: Masters Shanghai Başlıyor

Tarih:

on

Temsilcimiz FUT Esports’un da yer aldığı Masters Shanghai 23 Mayıs Perşembe günü TSİ ile 11.00’da G2 vs T1 karşılaşmasıyla başlayacak. Günün ikinci karşılaşmasında ise temsilcimiz FUT Esports, FPX ile karşı karşıya gelecek Swiss formatında oynanacak grup maçlarının ardından 30 mayıs günü playoff aşamasıyla turnuva devam edecek.

Masters Shanghai Katılımcı Takımlar

Masters Shanghai Maçlar ve Turnuva Tablosu

Okumaya Devam ET

Espor Haberleri

League of Legends MSI 2024 Şampiyon GEN.G

Tarih:

on

MSI 2024 Finali LCK temsilcisi Gen.G ve LPL temsilcisi Bilibili Gaming arasında oynandı. Oldukça yakın geçen mücadelelerin ardından bo5 serisinden Gen.G 3-1 skor ile garip ayrılmayı başardı ve MSI 2024 şampiyonu oldu. Turnuvanın MVP‘si ise Gen.G support oyuncusu Son “Lehends” Si-woo olmayı başardı.

GEN.G ŞAMPİYONLUK YOLU VE OYNADIĞI MAÇLAR

Ayrıca Gen.G takımının efsane alt koridor oyuncusu Ruler‘ın takımdan ayrılığı sonrası göstereceği performans oldukça merak konusu olan Kim “Peyz” Su-hwan final mücadelesinin ikinci karşılaşmasında aldığı 28 kill ile bir uluslararası turnuvada en çok öldürme rekorunu kırdı.

Okumaya Devam ET

Popüler olan başlıklar