Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!
Leaderboard-Banner

Dizi

Game of Thrones İçin Alternatif Bir Son Çekilmiş!

Zoccos Game

Tarih:

on

HBO’un Game of Thrones dizisinde Tormund Giantsbane’i canlandıran Kristofer Hivju, Metro’ya verdiği röportajda dizi için alternatif bir son çekildiğini ama bunu muhtemelen göremeyeceğimizi söylemiş.

Sevilen aktöre göre bu son sahneleri ‘çoğunlukla eğlencesine’ çekmişler ama bu konuda daha fazla bir şey söyleyemeyeceğini belirtmiş kendisi. Hatta bu alternatif sonda hangi karakterlerin yer aldığını bile söylememiş, ‘bunu size söylemeyeceğim, ama oldukça eğlenceliydi’ demekle yetinmiş.

Hivju da diğer bir çok Game of Thrones oyuncusu gibi dizinin bu şekilde sonlanacağını tahmin edememiş. Gerçekten de dizinin sonuna dair üretilen onca teorinin boşa gittiği bir son seyretmiştik ve bu son çoğu izleyici de tatmin etmemişti. Yine de ortada ‘eğlencesine’ de olsa çekilmiş olan yeni bir sonun olduğunu bilmek ilginç, belki bu çekimler sızabilecek bilgileri önlemek için yalandan yapılmıştır, belki de değerlendirmekten sonradan vazgeçmişlerdir. Yine de ileride Hivju’nun bahsettiği bu alternatif sonun gün yüzüne çıkacağını varsayabiliriz.

Şimdi sırada dizinin öncesini anlatan bir öncü dizi var. Targaryen’lere odaklanacak olan House of the Dragon, Ateş ve Kan romanındaki olaylara yoğunlaşacak ve dizide Aegon’un fetihlerini izleyeceğiz.

Dizinin yayın tarihiyse henüz belli değil

Okumaya Devam ET
Yorum bırak

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Dizi

The Witcher Dizisinin Yeni Posterini Yayınladı

Zoccos Game

Tarih:

on

Yazar:

The Witcher dizisine kavuşmamıza artık bir aydan kısa bir süre kaldı (bir ay eksi bir gün diyebiliriz). Dizinin yayın tarihi yaklaştıkça Netflix hesaplarından da diziye dair daha çok şey paylaşılacak gibi ve bunlardan biri de dizinin yeni posteri oldu.

Bu güzel posterde Geralt rolünde Henry Cavill, Ciri rolünde Freya Allan ve Yennefer rolünde Anya Chaltotra bir arada görünüyor.

The Witcher dizisi, ilk sezonun tüm bölümleriyle 20 Aralık’ta Netflix’te olacak.

Okumaya Devam ET

Trend