Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

Dizi

Arcane Animasyon Dizisi , 2021’e Ertelendi

Pandemi nedeniyle bir çok sektör işlerini yürütmekte zorluk çektiğini biliyorsunuz, Arcane de yine aynı sebeple yayın tarihi bakımından gecikme yaşayacakmış.

Tarih:

on

Arcane

Riot Games Valorant ve Legends of Runeterra’nın çıkışları ardından oldukça başarılı bir yıl geçiriyor. League of Legends dışında da yapımlarla ismini anar olduk Riot Games’in. Riot’un bizi bekleyen bir sürprizi daha vardı, o da 10. yıl dönümü kutlamaları sırasında tanıttığı Arcane isimli animasyon dizisi.

Pandemi nedeniyle bir çok sektör işlerini yürütmekte zorluk çektiğini biliyorsunuz, Arcane de yine aynı sebeple yayın tarihi bakımından gecikme yaşayacakmış.

Açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Daha önceden dizinin 2020 içinde yayınlanmaya başlanacağı söylenmiş olsa da, Greg Street (Ghostcrawler) yaptığı açıklamayla animasyon dizisinin proje üzerinde çalışanların sağlığının güvenliği için ertelendiğini söyledi.

Her ne kadar dizinin yapım aşaması yolunda gidiyor olsa da, evden çalışmanın birlikte çalışmak gibi olmadığını ve her ne kadar online toplantıların duruma yardımcı olsa da teknik zorlukların arttığını belirtmiş. Bu yüzden Riot Games ve Fortiche Studio, Arcane’nin yayın tarihini 2021’e ertelemeyi uygun görmüş.

Arcane ile çeşitli LoL şampiyonlarının hikayelerini izleyeceğiz.

Yorum bırak

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi

The Witcher Dizisinin Yeni Posterini Yayınladı

Tarih:

on

Yazar:

The Witcher dizisine kavuşmamıza artık bir aydan kısa bir süre kaldı (bir ay eksi bir gün diyebiliriz). Dizinin yayın tarihi yaklaştıkça Netflix hesaplarından da diziye dair daha çok şey paylaşılacak gibi ve bunlardan biri de dizinin yeni posteri oldu.

Bu güzel posterde Geralt rolünde Henry Cavill, Ciri rolünde Freya Allan ve Yennefer rolünde Anya Chaltotra bir arada görünüyor.

The Witcher dizisi, ilk sezonun tüm bölümleriyle 20 Aralık’ta Netflix’te olacak.

Okumaya Devam ET

Dizi

Game of Thrones İçin Alternatif Bir Son Çekilmiş!

Tarih:

on

Yazar:

HBO’un Game of Thrones dizisinde Tormund Giantsbane’i canlandıran Kristofer Hivju, Metro’ya verdiği röportajda dizi için alternatif bir son çekildiğini ama bunu muhtemelen göremeyeceğimizi söylemiş.

Sevilen aktöre göre bu son sahneleri ‘çoğunlukla eğlencesine’ çekmişler ama bu konuda daha fazla bir şey söyleyemeyeceğini belirtmiş kendisi. Hatta bu alternatif sonda hangi karakterlerin yer aldığını bile söylememiş, ‘bunu size söylemeyeceğim, ama oldukça eğlenceliydi’ demekle yetinmiş.

Hivju da diğer bir çok Game of Thrones oyuncusu gibi dizinin bu şekilde sonlanacağını tahmin edememiş. Gerçekten de dizinin sonuna dair üretilen onca teorinin boşa gittiği bir son seyretmiştik ve bu son çoğu izleyici de tatmin etmemişti. Yine de ortada ‘eğlencesine’ de olsa çekilmiş olan yeni bir sonun olduğunu bilmek ilginç, belki bu çekimler sızabilecek bilgileri önlemek için yalandan yapılmıştır, belki de değerlendirmekten sonradan vazgeçmişlerdir. Yine de ileride Hivju’nun bahsettiği bu alternatif sonun gün yüzüne çıkacağını varsayabiliriz.

Şimdi sırada dizinin öncesini anlatan bir öncü dizi var. Targaryen’lere odaklanacak olan House of the Dragon, Ateş ve Kan romanındaki olaylara yoğunlaşacak ve dizide Aegon’un fetihlerini izleyeceğiz.

Dizinin yayın tarihiyse henüz belli değil

Okumaya Devam ET

Popüler olan başlıklar